Купити кнопки можна просто і комфортно в кращому інтернет-магазині канцтоварів України — «Карате». Розділ, присвячений офісним приладдям сайту має в собі також всілякі пристосування для прикріплення паперових листків до підходящої за структурою поверхні. Присутні в тому розділі і такі поширені нині офісні кнопки-гвоздики, і не менш поширені інже...

Купити кнопки можна просто і комфортно в кращому інтернет-магазині канцтоварів України — «Карате». Розділ, присвячений офісним приладдям сайту має в собі також всілякі пристосування для прикріплення паперових листків до підходящої за структурою поверхні. Присутні в тому розділі і такі поширені нині офісні кнопки-гвоздики, і не менш поширені інженерні кнопки металеві. Але і крім самих різноманітних кнопок, на сторінках нашого ресурсу у вас буде можливість знайти велику кількість інших офісних виробів, які для вашої зручності розсортовані в нас за тематичними розділами.

Кнопки канцелярські (або ж інакше кажучи «гвоздики») більше схожі на шпильки або дрібні гвоздики, трохи витягнутої капелюшком. Завдяки наявності тонкого стрижня, дані канцелярські вироби вільно встромляються в різні поверхні з пористою структурою. Крім іншого, необхідно запам'ятати, що кнопки-гвоздики мають добре наточеним вістрям, отже, за правилами найпростішої безпеки, слід пильно дивитися, щоб вони не потрапили в руки до маленьким діткам. Неправильне поводження з загостреними предметами може послужити причиною різних уколів і порізів.

Особливо ефективно гвоздики взаємодіють з коркової поверхнею. У губчастій текстурі дошки коркового дерева, абсолютно будь-яка кнопка буде утримуватися добре. Компанії виробляють достаток різновидів презентаційних дощок, виконаних з цього прекрасного матеріалу. Наш інтернет-магазин «Карат» теж має можливість представити своїм клієнтам різні модифікації таких дощок. Каталог ви знайдете в розділі, присвяченому демонстраційним систем на нашому веб-сайті.

Якщо тільки у вас з'являться труднощі в підборі товару або вам потрібно почерпнути додаткові дані про представлених у нас товари, ви щоразу зможете вдатися до послуг довідкового відділу магазину «Карат». Цей відділ створений і функціонує виключно для вашої зручності. Його контактні телефони ви знайдете на сторінках нашого порталу.

Якщо вести мову про кнопках в загальному, то спочатку з'явилися кнопки металеві, що складалися з капелюшка і невеликого вістря. Їх капелюшки мали дискообразную форму з невеликою трикутної прорізом, оскільки саме кнопкове вістрі вирізувалося безпосередньо з неї і загибалось, згодом, перпендикулярно. Так виглядає класична канцелярська кнопка. Щоб прикріпити будь-яку з них до підходящої поверхні, знадобиться тільки сила ваших рук, без використання додаткових інструментів. Сьогодні, кнопки канцелярські виробники офарблюють в різні кольори. Просто подібним чином їх легше знаходити. У продаж ці вироби надходять запечатаними у пластмасовий контейнер або невелику коробку з картону. Крім того, кнопки-гвоздики зручно зберігати в спеціальному диспенсері, з якого їх набагато легше виймати. До речі, диспенсери для кнопок ви теж зможете вибрати і придбати на сторінках нашого веб-порталу «Карат».

Less
More
Кнопки, цвяшки

Кнопки, цвяшки

28 товарів
Відображати 1 - 24 з 28 товарів

Підбір товару