Скріпки для паперу являє собою інструмент, який призначений для об'єднання між собою аркушів паперу. Це вигнутий спеціальним способом відрізок дроту не дуже великого розміру. У свою чергу, пересічна конторська скріпка може використовуватися і в інших цілях.

Купити скріпки (а також, скріпки трикутні) найправильніше в магазині канцелярських вир...

Скріпки для паперу являє собою інструмент, який призначений для об'єднання між собою аркушів паперу. Це вигнутий спеціальним способом відрізок дроту не дуже великого розміру. У свою чергу, пересічна конторська скріпка може використовуватися і в інших цілях.

Купити скріпки (а також, скріпки трикутні) найправильніше в магазині канцелярських виробів «Карат», тому як безпосередньо даний магазин є найбільшим в Україні. У розділах магазину присутні більше 4 тис. різновидів товарів для офісних потреб, які можуть бути вислані фактично в будь-який населений пункт держави. Розшукати інтернет-портал «Карата» можливо, наприклад, за запитом «скріпка купити».

На базі маркету «Карат» сформовано спеціалізований довідково-експертний відділ для роботи з споживачами. Працівники цього відділення неодмінно забезпечать вас всією потрібною інформацією не тільки про наявні в магазині товари, але і способи оформлення замовлення і варіантах його оплати.

На сторінках ресурсу канцелярських товарів «Карат» є можливість купити не тільки скріпки, але і магнітні диспенсери для них. Ці пристрої здатні вирішити найважливішу проблему всякого дрібного вироби — його втрату. Магнітне денце отакою підставки зможе дуже добре утримати деяке число скріпок в середині. Вони елементарно пристають до дна і не в змозі вислизнути назовні.

Звичайно, подібного роду скрепочницы виконуються з стійкого пластику, втім на ринку присутні і неординарні моделі, які можуть виготовлятися з більш елегантних матеріалів. Крім скрепочниц нехитрих конфігурацій, існують цікаві моделі, які додатково можуть виконувати роль декорації інтер'єру.

Крім всього іншого, скріпки для паперу випускається не тільки з гладкого матеріалу — вона може бути і гофрованою. Від класичної моделі, подібна скріпка відрізняється тим, що її затискна частина гофрирована, чи то пак, виконана у вигляді маленької хвилі. Хвилясті варіанти скріпок, на відміну від гладких, є набагато зручнішими в застосуванні. Їх небагато простіше розтискати, тому що хвилеподібна гофра залишає маленькі прорізи між затискними частинами, які просто не можуть щільно прилягти.

свій Класичний вигляд, скріпка прийняла за однієї британської фірми, яка змогла модернізувати існуючі в ту пору інструменти для затиснення і першої виготовила цей канцелярський продукт у відомому нині, типовому вигляді подвійного конуса. Потім вже, ці кабінетні вироби переносили різні модифікування і робилися все зручніше і все більш різноманітними.

Почали створюватися гофровані і хромовані модифікації скріпок, у однотонному або різнобарвному вигляді. Виготовлялися пластмасові скріпки та вироби з покриттям з вінілу. Виробники також експериментували з конфігураціями даної канцелярського приладдя. Компанії приступили до випуску таких різновидів, як скріпки трикутні, квадратні скріпки і навіть круглі. Тепер, канцелярські вироби такого типу стали буденною річчю на робочому столі всякого офісного установи.

Less
More
Скріпки

Скріпки

39 товарів
Відображати 1 - 24 з 39 товарів

Підбір товару