Коригуюча рідина виникла на ринку не випадково. Історія її виходу в світ досить цікава. Про неї ми обов'язково розповімо пізніше. А в даний момент, згадаймо в яких, власне, областях може використовуватися рідкий коректор. В першу чергу, він необхідний в роботі з документами. Всім зрозуміло, що при такому інтенсивному працю, неминучі деякі помарк...

Коригуюча рідина виникла на ринку не випадково. Історія її виходу в світ досить цікава. Про неї ми обов'язково розповімо пізніше. А в даний момент, згадаймо в яких, власне, областях може використовуватися рідкий коректор. В першу чергу, він необхідний в роботі з документами. Всім зрозуміло, що при такому інтенсивному працю, неминучі деякі помарки, а передруковувати цілий аркуш документа, як правило, не вистачає ні часу, ні можливості. Саме в цьому випадку на допомогу приходить коректор тексту, який цілком здатний знищити всі неточності і привести написаний або надрукований текст в потрібну форму.

Дані продукти, для зручності використання, випускаються фірмами-виробниками в різних варіантах. Наприклад, коректор з пензликом представляє з себе маленький флакон з рідким речовиною в середині і пензликом, закріпленої в накриває його кришці. За принципом дії, коректор-рідина нагадує звичайний лак для нігтів. Він так само наноситься на підлягає коригуванню площину.

Отже, давайте здійснимо з вами невеликий екскурс в історію, як було обіцяно. А історія почалася з того, що одна звичайна громадянка США, після розірвання шлюбу з чоловіком, стала виховувати маленького сина сама. Їй довелося розпрощатися з мріями про своє майбутнє великої художниці, так як потрібно було невідкладно заробляти кошти на утримання себе і дитини. Забігаючи вперед, хочеться звернути вашу увагу, що її знання образотворчого мистецтва зіграли істотну, якщо не головну роль у справі, дозволивши їй винайти рідкий коректор.

Баритися було не можна, тому вона, не довго роздумуючи, влаштувалася друкаркою-стенографісткою в одну з місцевих компаній. Незвична до цієї справи, мимоволі, дама стала здійснювати досить багато помилок в тексті. В той час, поправити їх можна було лише одним методом — переробити цілий документ заново. Це нервувало, сердило і призводило до ще більших помилки. Тоді, завдяки власним художнім пізнанням, американка прийняла рішення винайти якусь суміш, за допомогою якої, можна було б підретушувати допущені помилки і звільнити себе від купи додаткової роботи.

Такий розчин вона вигадала, правда поліпшувався він, згодом, ще не один рік. Доводилося так вибирати складові, щоб застосовувати коректор тексту було комфортно, щоб він швидко підсихав після нанесення і рівномірно зафарбовував потрібний текст. І все це — не відриваючись від основної, офіційною своєї трудової діяльності. В один із днів, коли ця жінка, що працює без відпочинку, допустила на роботі серйозний прорахунок в документах і навіть цього не побачила — управління фірми вирішило її розрахувати.

Це не стало катастрофою, а навпаки, дало можливість сконцентруватися на майбутньому власній справі. Для того, щоб удосконалити складу суміші, її знань вже було не достатньо, тому заповзятлива американка звернулася за допомогою до фахівців по змішуванню лакофарбової продукції та хімікам. Спільними стараннями був придуманий кінцевий склад суміші для виправлення помилок, яку охрестили «рідка папір».
Вже в 1968 році була побудована перша фабрика по виробництву цього продукту, здатна випускати до мільйона пляшок на рік.

Less
More
Коректори рідкі пензликові

Коректори рідкі пензликові

19 товарів
Відображати 1 - 19 з 19 товарів