Перший коректор був придуманий в 1951 році. Історія його появи дивна і цікава. Одна американська жінка, щоб хоч якось прогодувати свою дитину після розлучення з чоловіком, влаштувалася на роботу друкаркою. В її завдання входило передрук текстів на машинці IBM. Робота копітка, а оскільки жінка володіла достатньо непосидючим характером, то незабар...

Перший коректор був придуманий в 1951 році. Історія його появи дивна і цікава. Одна американська жінка, щоб хоч якось прогодувати свою дитину після розлучення з чоловіком, влаштувалася на роботу друкаркою. В її завдання входило передрук текстів на машинці IBM. Робота копітка, а оскільки жінка володіла достатньо непосидючим характером, то незабаром вона стала робити безліч помилок в тексті, що набирається. Ці помилки ніяким чином не можна було стерти і тексти доводилося передруковувати наново. Таке положення речей дратувало і вона почала шукати можливості для вирішення цього завдання. Незабаром, нею була придумана особлива замазка, яка виходила з суміші темпери, клею і борошна. Замазка припала до душі не тільки їй, а і її подружкам по цеху. Пізніше, доводилося заварювати цілі каністри цієї речовини, щоб, за помірними цінами, продавати коригувальні засоби все зростаючого числа бажаючих. Таким чином світ побачив перший рідкий коректор.

Потихеньку вдосконалюючись, він придбав нове оформлення — так з'явився коректор-стрічка, в якому субстанція наносилася на стрічку, що виконувала роль замазки. Коректор стрічковий виявився вельми зручним у застосуванні, коли виправлення повинні були піддатися довгі тексти. Ними часто користуються в діловодстві. Працювати він може на паперах будь-якого типу і відрізняється своїм швидким висиханням. Додатково до цього, подібний виріб відкоригує сліди чорнила будь-якого виду, а сам не буде помітний при передачі документів по факсу або копіювання на принтері. А ще, поверх такої стрічки практично відразу можна писати, не боячись розмазати чорнило по листу.

Купити коректор стрічковий ви можете на сайті магазину «Карат», який славиться своїм широким асортиментом, висококласним сервісом і якісною продукцією. Наш магазин пропонує більш 4000 товарів офісної спрямованості і по праву вважається одним з кращих в Україні. Одночасно з реалізацією, «Карат» займається і виробництвом деяких серій канцелярського приладдя, які вже знайшли позитивний відгук у наших покупців.

У першій частині статті ми встигли розповісти про те, як був придуманий коректор. А тепер хочеться згадати як почалося його промислове виробництво. Дрібні продажу автора речовини серед вузького кола знайомих, на жаль, великої користі не приносили. Тоді жінка вирішила продати свій винахід корпорації IBM, однак та не побачила в її ідеї жодної можливості заробити і відмовилася від пропозиції. Невтомна американка не здалася, знайшла і запросила до співпраці потрібних фахівців по фарбам, хімії та маркетингу, завдяки професійним консультацій яких, їй вдалося-таки налагодити випуск досконалішої рідини під тепер вже запатентованим назвою «Рідка папір».

Бізнес пішов. Через короткий час, компанія стала виробляти по кілька тисяч бульбашок протягом місяця, а після десяти років, був побудований перший завод, який займався випуском «Рідкої папери». Так про неї дізнався світ. Дещо пізніше, у 1980 році, гігантська корпорація Gillette поглинула цей бізнес, викупивши у американки патент на виробництво за 47 млн доларів.

Less
More
Коректори стрічкові

Коректори стрічкові

20 товарів
Відображати 1 - 20 з 20 товарів

Підбір товару

Наявність
Довжина стрічки, м
Ширина стрічки, мм