Коректор-олівець містить в собі рідину для виправлення помилок у тексті. Варто зазначити, що як і коректор-ручка, це продукт здатний фундаментально і на совість виправити навіть не надто помітні помилки як друкованого, так і вручну набросанного тексту. Такого роду коректор для паперу вважається деяким з'єднанням простого олівця або ручки з викон...

Коректор-олівець містить в собі рідину для виправлення помилок у тексті. Варто зазначити, що як і коректор-ручка, це продукт здатний фундаментально і на совість виправити навіть не надто помітні помилки як друкованого, так і вручну набросанного тексту. Такого роду коректор для паперу вважається деяким з'єднанням простого олівця або ручки з виконувачем речовиною в середині, яке є в стержні і виходить на папір завдяки кульковому механізму. Застосовуючи подібний пристрій, необхідно легенько натискати на його корпус, щоб досить тягучий за своєю природою склад почав виходити назовні. Особливо напружуватися не доведеться, тому що виробники виготовляють корпусу з пластичного матеріалу, який легко піддається натискання.

Попадається на прилавках ще один важливий вид исправителя похибок   коректор 2в1. Тут, в одному виді з'єднані два види коректора — рідкий з пензликом і ручка-олівець. Оригінальна конструкція флакона, дає можливість користуватися ніби двома різними засобами і виправляти як великі неточності, так і дуже незначні помарки. Чи Не правда, річ дуже цікава? Купити коректор вам потрібно неодмінно, якщо у вашій компанії працюють хоч із якоюсь документацією. Ви зможете високо оцінити вміння цієї речовини виправляти різні помилки, які неминуче відбуваються при роботі з паперами.

Коректор-ручка, потребує постійному зберіганні носиком догори. Подібне положення дасть можливість виключити зайве навантаження на кульковий вузол і вбереже його від псування, яку можуть викликати висохлі фрагменти коригувальної рідини. Завдяки сучасному складу розчину в цих приладах, будь-яка правка тексту залишається невидимою для ока, навіть після копіювання документа або пересилання його по факсу.
Кожен із типів коректорів неодмінно треба щільно прикривати ковпачком після застосування, щоб не пересохла наявна в ньому рідина, тому що вона дуже схильна до висихання. Якщо ви віддали перевагу рідини у флаконі, вам обов'язково потрібно впевнитися в присутності всередині особливого кульки, який повинен розбовтати рідина при струшуванні і перетворити її в однорідну масу безпосередньо перед застосуванням. Якісні вироби, всі повинні комплектуватися подібним кулькою, а низькоякісних краще уникати взагалі.

При попаданні розчину на одяг, потрібно враховувати основу, на якій він робився. Пляму на водній основі можна просто запрати під проточною водою. Спиртову, допоможуть розщепити кошти на спиртовій основі. Найбільш трудновыводимым вважається складу на базі розчинника, тут не обійтися без агресивних речовин, які мають всі шанси попсувати і саму тканину.

Магазин товарів для офісу «Карат» запрошує вас вибрати той чи інший коректор для паперу. Пристрій нашого веб-сайту дає можливість досить швидко знайти потрібний споживачеві товар, який не загубиться навіть серед величезної кількості інших продуктів. Ми хочемо запропонувати нашим постійним і потенційним покупцям величезний вибір, оптимальні ціни, найкращий сервіс і можливість вибрати оригінальні артикули, фактично не зустрічаються на інших українських ресурсах. Товари для офісу — це наша спеціальність протягом вже багатьох років, і тому «Карат» з незаперечним правом може вважатися професіоналом у своїй справі, якому довіряють люди.

Less
More
Коректори-олівці та ручки

Коректори-олівці та ручки

25 товарів
Відображати 1 - 24 з 25 товарів