Знищувач паперу, який також часто величають шредером, представляє із себе пристрій, яке готове зробити опинилися всередині паперових аркушів дрібну паперову крихту. Знищувачі документів застосовують у тих випадках, коли потрібно знищити яким-небудь чином документацію, що представляє певну цінність для організації. Подрібнення в крихту папери доз...

Знищувач паперу, який також часто величають шредером, представляє із себе пристрій, яке готове зробити опинилися всередині паперових аркушів дрібну паперову крихту. Знищувачі документів застосовують у тих випадках, коли потрібно знищити яким-небудь чином документацію, що представляє певну цінність для організації. Подрібнення в крихту папери дозволить виключити попадання конфіденційної інформації в сторонні руки. Найперший у світі подрібнювач паперу у свій час, запатентував один з громадян США ще в 1909 році, але масовий випуск цього пристрою так і не відбувся. Потім, приблизно в 1935 р, цей механізм знову сконструював тепер уже німецький підданий, за прізвищем Эхингер. Історія дає можливість припускати, що дана установка була потрібна йому для того, щоб своєчасно звільняти себе від листівок з антифашистським змістом, за які в той неспокійний час його абсолютно точно б переслідували самим жорстоким чином. В ту пору, цей механізм являв собою досить цікаву конструкцію, основою якої став принцип дії простий лапшерізки з приєднаним до неї моторчиком. Значно пізніше, Эхингер все ж зумів створити власну фірму, яка в ті часи, так і понині, займається виробництвом таких виробів, як офісні шредери по всіх країнах світу.

Знищувач паперу купити за хорошою ціною можна на веб-сторінках кращого сайту офісних приладдя «Карат». Дані прилади можуть бути різних типів, залежно від місця використання. У розділі паперових знищувачів, на сайті магазину «Карат» ви зможете зупинити свій вибір на потрібному варіанті цього пристосування, який би підійшов саме вам. Якщо вам досить важко власними силами виробляти підбір конкретної моделі, ви можете звернутися до грамотним консультантів інформаційного відділу магазину «Карат», які обов'язково допоможуть вам зробити гарний вибір.

Знищувачі документів сучасного зразка можна розділити за категоріями. Побутові моделі, зазвичай, можуть впоратися лише з досить незначним обсягом паперів. Вони прекрасно підходять для застосування в домашніх умовах, без особливо серйозного навантаження. Офісні шредери звикли до роботи з дещо більшим обсягом літератури і здатні гарантувати збільшений рівень секретності після своєї роботи над документами. Архівні варіанти подрібнювачів представляють із себе досить габаритні агрегати, які насправді готові подрібнити до найдрібніших шматочків не тільки прості листи паперу, але і пластикові вироби, зокрема, банківські карти. А також, комп'ютерні диски цілком і навіть величезні, наповнені документами офісні папки каталоги разом з металевими кільцями.

Крім усього іншого, у продажу є спеціальні подрібнювачі документів, які готові забезпечити користувачеві максимальний рівень секретності. Відновити одного разу вже подрібнені таким агрегатом документи практично не реально.

Less
More
Знищувачi документів

Знищувачi документів

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару

Наявність