Лупи це ціла оптична система, що складається з однієї або кількох лінз. Настільна лупа служить для збільшення достатньо маленьких речей в кілька разів, а також і для подальшого їх дослідження. Найчастіше, в побуті можна чути поєднання слів «збільшувальне скло». Це та ж лупа і є.

Купити лупу вам швидше за все буде потрібно якщо ваша діяльність...

Лупи це ціла оптична система, що складається з однієї або кількох лінз. Настільна лупа служить для збільшення достатньо маленьких речей в кілька разів, а також і для подальшого їх дослідження. Найчастіше, в побуті можна чути поєднання слів «збільшувальне скло». Це та ж лупа і є.

Купити лупу вам швидше за все буде потрібно якщо ваша діяльність якимось чином пов'язана з медичної або криміналістичної науками, а також якщо ви займаєтеся ювелірними виробами або ремонтом різних годин. Додатково до цього, купити збільшувальне скло вам буде потрібно, якщо ви займаєтеся такими популярними і захоплюючими хобі, як колекціонування марок чи монет. Воно також може вам стати в нагоді в ремонті різного роду електронних апаратів, особливо дрібних.

Лупа представляється у вигляді збираючої лінзи з досить невеликим фокусною відстанню, яка укладена в оправу. Взагалі, збільшувальне скло використовується для отримання чіткого збільшеного уявного зображення. Утім, у певних випадках, наприклад, при лікарському офтальмологічному дослідженні очі, також і для отримання збільшеного реального малюнка.

Ручна лупа це завжди прилад в якийсь оправі і з ручкою. Саме цю ручку слід тримати однією або двома руками відразу. На відміну від попередньої, настільна лупа зазвичай вставляється в особливий штатив, внаслідок чого з нею можна працювати максимально комфортно досить-таки тривалий час. В такому випадку утримувати її руками вже немає ніякої необхідності.

Найбільш елементарними моделями луп є светособирающие плоско-опуклі лінзи з досить малим збільшенням, не більше ніж у 2-3 рази. Для того, щоб отримати середнє збільшення, прийнято використовувати системи складаються з двох-трьох лінз, які можуть забезпечити збільшення зображення в 4-10 разів. Будова лупи з істотним збільшенням вірніше всього схожий на будову складного спеціального окуляра, кут зору якого може доходити до 100°. У луп сильного збільшення присутній один нюанс, який полягає в тому, що між разглядываемой річчю і лінзою є зовсім невеликий проміжок, що істотно ускладнює приплив необхідного освітлення і може утворювати якісь незручності. Втім, слід зазначити, що цей мінус успішно усунуто в телелупах, які чудово впораються як з наглядом за об'єктами на далекій відстані, так і за тими, які знаходяться ближче.

За своєю суттю, збільшувальне скло можна сміливо віднести до найбільш елементарним пристроїв, при сприянні яких людина може значно підвищити свої візуальні можливості. У чому ж криється секрет дії лупи (якщо такий є)? Яким чином вона надає нам право вести спостереження за об'єктами в збільшеному вигляді? З причини свого малого фокусної відстані, вона штучним чином посилює кут зору користувача. Це відбувається так: розглянутий лінзою предмет розташовується безпосередньо між склом лупи та її фокусом. Минулі лінзу промені випускаються розбіжними пучками і не концентруються в точки.

Less
More
Лупи

Лупи

4 товарів
Відображати 1 - 4 з 4 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Матеріал корпусу
Конструкція
Діаметр, мм
Колір корпусу
Матеріал лінзи