Якщо скласти список найбільш необхідних канцелярських приналежностей, то в ньому обов'язково виявиться клейка стрічка, звана просто   скотч. Ця назва з'явилася завдяки однойменній фірмі, принявшейся першої випускати такі стрічки, але в наших країнах назва набула загальний характер. Вперше на прилавках вони з'явилися в 1930-му році, хоча сам вина...

Якщо скласти список найбільш необхідних канцелярських приналежностей, то в ньому обов'язково виявиться клейка стрічка, звана просто   скотч. Ця назва з'явилася завдяки однойменній фірмі, принявшейся першої випускати такі стрічки, але в наших країнах назва набула загальний характер. Вперше на прилавках вони з'явилися в 1930-му році, хоча сам винахід відбулося дещо раніше. Йому потрібен час для того, щоб пройти кілька ступенів модернізації перед тим як остаточно з'явитися покупцям. Так з'явилося слово скотч, купити, який тепер ви можете у нас, на сайті магазину канцелярських товарів «Карат». Саме там, у відділі для офісу, вам пропонується як прозорий скотч, так і кольоровий, а також різні варіанти його ширини, наприклад, вузький скотч 12 мм або ж пошире   скотч 19 мм.

На сторінку інтернет-магазину «Карат» ви потрапите, якщо поставите своєму пошуковику запит «скотч ціна». Там на вас чекає комфортна атмосфера і можливість вибрати безліч товарів так або інакше пов'язаних з офісними установами. А навіть якщо у вас залишилися питання, на них завжди знайдуть відповіді консультанти довідкової служби, створеної спеціально для вашої зручності.

Давайте дізнаємося яких видів зустрічається сьогодні клейка стрічка і яким чином вона з'явилася. Що стосується її появи, то це сталося майже випадково. В один із днів, один із співробітників компанії 3М, по робочій необхідності перебував у авторемонтної майстерні. Там він помітив труднощі механіків, які вони відчували при фарбуванні автомобільного кузова в два кольори. Справа в тому, що у них ніяк не виходило надійно захистити вже забарвлену частину, в слідстві чого, лінія стику двох фарб виходила досить неакуратною. Тоді Дік Дрю (а саме так звали того співробітника, який згодом став винахідником скотча) пообіцяв робітникам як-небудь вирішити цю задачу і приступив до розробки першого зразка клеїться стрічки. Через кілька років проб і помилок, світу був представлений прозорий скотч, моментально завоював популярність у населення , завдяки чому, компанія 3М стала процвітати.

Клейка стрічка випускається нею донині і налічує вже понад 400 різновидів. Стали з'являтися різні модифікації, призначені для застосування в різних, не тільки канцелярського, областях. Наприклад, широкий, технічний скотч, створений для різноманітних пакувальних робіт. Або малярний варіант, що має паперову основу і різні, по силі клейкості, можливості. Є ще такий собі, сантехнічний скотч сріблястого кольору, з допомогою якого можна здійснювати обклеювання сантехніки, і його армований варіант, який не дає розтяжку, дуже важко рветься, але здатний протистояти впливу іржі і вологи. Його призначення — ізоляційні та герметизационные роботи. Існує і двостороння клейка стрічка, потрібна в тому випадку, коли з'явилася необхідність приклеїти одну деталь до іншої. Така стрічка захищена спеціальним шаром захисного паперу, який легко видаляється перед приклеюванням.

Less
More
Стрічки клеючі канцелярські

Стрічки клеючі канцелярські

58 товарів
Відображати 1 - 24 з 58 товарів