Одним з варіантів звичайного, всіма улюбленого скотчу, є стрічка пакувальна, яку пропонується використовувати в процесі яких-небудь пакувальних робіт. Для цих цілей може служити не тільки стрічка, що має клейовий шар, а і так звана стрейч плівка, прилипання якої відбувається самостійно, завдяки дуже великій тонкощі. Але не дивлячись на тонкість,...

Одним з варіантів звичайного, всіма улюбленого скотчу, є стрічка пакувальна, яку пропонується використовувати в процесі яких-небудь пакувальних робіт. Для цих цілей може служити не тільки стрічка, що має клейовий шар, а і так звана стрейч плівка, прилипання якої відбувається самостійно, завдяки дуже великій тонкощі. Але не дивлячись на тонкість, її кілька шарів зможуть надійно захистити ваш товар від зайвих пошкоджень. Зверніть увагу на те, що вона може бути харчового або  промислового призначення. Подібна самоклеюча плівка забезпечить необхідну ступінь компактності і герметичності пересылаемому товару, а також вкаже була порушена цілісність упаковки під час пересилання. Користуватися нею легко і просто.

Купити стрейч плівку підходящого вам розміру, завжди можна в спеціальному розділі сайту магазину «Карат». Наш магазин існує не тільки у віртуальному просторі інтернету, а й у цілком реальному вигляді (його адресу ви знайдете на сторінці контактів), де ви будете мати можливість розглянути речі, які вас цікавлять в живу. Ми раді запропонувати всім нашим покупцям величезний асортимент продукції так або інакше пов'язаної з роботою офісних установ. А співробітники нашого відділу консультацій будуть раді допомогти вам в процесі вибору. Тому, якщо вам знадобляться якісь канцелярські приналежності, приміром скотч широкий, купити його найрозумніше буде в «Карате», не ганяючись по просторах мережі за кожним предметом, а замовивши відразу все необхідне на одному сайті.

Клеючі стрічки (скотч) бувають різних розмірів і довжини. Найпоширеніша їх ширина — 48-50мм, призначена для упаковки предметів середнього розміру. Стрічками шириною 72мм можна упакувати більші або не повністю укомплектовані товари. Самі рулони скотча можуть бути від 33 метрів, до 200, серед яких кожен вибере для себе потрібний. Скотч, призначений для упаковки, на відміну від канцелярського, виробник найчастіше випускає в коричневому кольорі або робить його прозорим, але різнокольорові варіанти теж присутні, хоча і користуються меншою популярністю у населення.

У продажу є також цікаві різновиди клейких стрічок, забезпечені написами, які призначені для того, щоб пакувальник мав можливість додатково позначити товар, який він упаковує. Наприклад, якщо вам часто доводиться пересилати вироби з крихких матеріалів, таких як скло або йому подібних, — найправильніше буде обклеїти готовий до надсилання товар червоною стрічкою зі словом «скло», дубльованим по всій довжині. За допомогою такого обклеювання можна домогтися уваги до своєї посилці, яку повинні звернути співробітники компанії, що займаються її перевезенням. А це означає, що вони повинні будуть забезпечити більш дбайливе ставлення до такого товару.

Стрічка білого кольору, з позначками «увага!» можна використовувати в різних ситуаціях, одна  з них — це коли необхідно звернути увагу одержувача на те, що його посилка, можливо, була розкрита під час пересилання. Приблизно такий текст надрукований на цій же стрічці після слова «увага!».

Less
More
Стрічки клеючі пакувальні

Стрічки клеючі пакувальні

63 товарів
Відображати 1 - 24 з 63 товарів