Спеціальна клейка стрічка в сучасному світі може використовуватися дійсно в різних областях. Наприклад, особливо популярний офісний скотч досить-таки регулярно використовується по всьому світу, практично у всіх офісних організаціях. спеціальний Скотч призначений для використання в ситуаціях, які вимагають від матеріалу високої міцності, тобто пр...

Спеціальна клейка стрічка в сучасному світі може використовуватися дійсно в різних областях. Наприклад, особливо популярний офісний скотч досить-таки регулярно використовується по всьому світу, практично у всіх офісних організаціях. спеціальний Скотч призначений для використання в ситуаціях, які вимагають від матеріалу високої міцності, тобто при спеціальних видах робіт. Зокрема, в будівельній справі, найчастіше прийнято використовувати скотч двосторонній, крім того, для оздоблювальних робіт може також використовуватися малярська стрічка, яка випускається на паперовій основі.

Найпопулярніший скотч, а також інші клейкі стрічки, призначені для самих різних областей застосування ви можете відшукати на сайті компанії «Карат». Крім чисто канцелярських моделей, в даному магазині можна купити скотч для труб, який чудово впорається з різного роду ізоляцією всілякого сантехнічного обладнання. Також на базі нашого магазину, крім скотчу, ви завжди зможете придбати різні товари та змінні матеріали практично до всієї офісної апаратури.

Всі знають, що пакувальні клейкі стрічки можуть бути самими різними. Також, всім відомо, що вони виготовляються з матеріалів різних за рівнем міцності і іншим параметрам. Якщо взяти, наприклад, алюмінієвий спеціальний скотч, то факетически він являє собою якісну фольгу, на яку нанесений спеціальний клейовий склад з одного боку. Такий вид спеціалізованих клейких стрічок активно застосовується на виробництві різних типів, а також при приватних ремонтних чи будівельних роботах. На одному з етапів виробництва алюмінієвого скотчу, технологи використовують спеціальний клейовий шар, який славиться своєю підвищеною термостійкістю і зносостійкістю. Завдяки цим якостям, спеціальна клейка стрічка спокійно може бути використана навіть при екстремально високої температури, приблизно в 350 градусів. Даний тип скотчу гарантує прекрасну теплоізоляцію.

Армований варіант клейкої стрічки представляє з себе скотч на ПВХ основі, яка додатково піддається спеціальній процедурі армування. Ця процедура включає в себе використання тканинних волокон спеціального типу, водонепроникного поліетилену, а також додаткового клейового шару. Крім цього, такий спеціальний скотч володіє підвищеною міцністю на розрив і чудовим рівнем адгезії, тобто клейкості. Його фактично неможливо розтягнути, а ще він не проводить електрику. Внаслідок наявності цього набору якостей, використання армованої клейкої стрічки стане дуже успішним в самих різних полях діяльності. Зокрема, його успішно використовують при ізоляції трубних стиків і швів, які проводяться при різних ізоляційних роботах.

Скотч двосторонній це варіант клейкою стрічкою, яка відрізняється підвищеним ступенем міцності і має клейовий шар з обох сторін. Щоб така стрічка не прилипав до самої себе ж, виробники доповнюють її шаром спеціальної захисного паперу.

Less
More
Стрічки клеючі спеціальні

Стрічки клеючі спеціальні

20 товарів
Відображати 1 - 20 з 20 товарів