Каси букв потрібні для набору кліше, яке є основною робочою поверхнею в будь-якому самонаборном штампі. Набір букв для друку дозволяє забезпечити ваш штемпельний прилад саме тією інформацією, яку ви хочете бачити надрукованої на папері. Спочатку здається, що такі дрібні букви для штампа буде складно використовувати, проте це не так. Незважаючи н...

Каси букв потрібні для набору кліше, яке є основною робочою поверхнею в будь-якому самонаборном штампі. Набір букв для друку дозволяє забезпечити ваш штемпельний прилад саме тією інформацією, яку ви хочете бачити надрукованої на папері. Спочатку здається, що такі дрібні букви для штампа буде складно використовувати, проте це не так. Незважаючи на те, що каса літер для друку складається з досить дрібних частинок, користуватися нею не так вже важко, оскільки до набору обов'язково додається невеликий пінцет, використовуючи який, можна витягати і ставити на місце букви і знаки, що входять в касу. Завдяки самонаборному варіанту штемпеля, вам вдасться заощадити грошові кошти, тому що такі моделі, в залежності від ситуації, дозволяють необмежену кількість разів змінювати інформацію, що наноситься на кліше. Таким чином, у вас пропаде необхідність купувати нові штемпельні приналежності, якщо вам захочеться лише змінити зміст відбитка.

Традиційно, в комплекті до самонаборному штампу йде одна-дві каси букв з необхідною кількістю символів. Однак, у вас завжди є можливість придбати додаткові, наприклад, якщо вам не вистачає латинських літер. Всі подібні набори виготовляються з якісної гуми і відрізняються тривалим терміном експлуатації. Висота знаходяться в касі символів варіюється в межах одного-двох міліметрів, тому уважно читайте зовнішні позначення, якщо для вас ці параметри важливі. Ще, звертайте увагу на кількість самих друкованих знаків у наборі — воно теж не постійно.

За звичаєм, набір букв для друку складається не лише з буквених символів. У нього також входять різноманітні знаки пунктуації, цифри та математичні знаки, разом з іншими поширеними символами, що застосовуються при друку. Багаторазове дублювання самого алфавіту та цифрових позначень, дозволить вам скласти різні словосполучення і дати.

Процес набору потрібного вам кліше для самонаборной моделі друкарського пристрою є досить копіткою. Але ваша працьовитість обов'язково буде винагороджено, оскільки тільки завдяки самонаборному штампу, ви зможете надрукувати ексклюзивну інформацію, створену власноруч. Головне запам'ятати одне з основних правил набору — всі символи неодмінно повинні бути встановлені як у дзеркальному відображенні, оскільки такі апарати мають можливість робити відбитки тільки дзеркально. Такого роду відомості не є секретом і в повному обсязі є на сторінках інструкції будь-якого самонаборного штемпеля.

Найрізноманітніші штемпельні приналежності представлені вашій увазі в одному з розділів магазину офісних товарів «Карат». У нас ви знайдете весь спектр аксесуарів, що належать до штемпельним пристроїв. Це і каси букв з різним набором символів, і запасні подушечки для змочування кліше (як заправлені чорнилом, так і порожні), і чорнильні фарби у всій доступній колірній гамі. Звичайно, самі оснащення теж є у нас у продажу. Є самонабірні штампи і звичайні, в яких використовується лише одне заводське кліше.

Less
More
Каси літер для самонабірних штампів

Каси літер для самонабірних штампів

4 товарів
Відображати 1 - 4 з 4 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Розмір,мм