стрижень Гелевий вам знадобиться в тому випадку, якщо ви відносите себе до любителів такого чудового письмового інструменту, як гелева ручка. Він допоможе збільшити термін служби вашої улюблениці і заощадити деяку кількість грошових коштів, оскільки стрижень для гелевої ручки можна купити набагато дешевше, ніж сам інструмент. Закінчилася паста л...

стрижень Гелевий вам знадобиться в тому випадку, якщо ви відносите себе до любителів такого чудового письмового інструменту, як гелева ручка. Він допоможе збільшити термін служби вашої улюблениці і заощадити деяку кількість грошових коштів, оскільки стрижень для гелевої ручки можна купити набагато дешевше, ніж сам інструмент. Закінчилася паста легко замінюється на нову, а корпус при цьому, залишається незмінним. На відміну від звичайної ручки з кульковим пишучим механізмом, стрижень гелевий наповнюється дещо іншим складом чорнильної пасти на водній основі. Завдяки цій обставині, її кольору різноманітні й багаті. А завдяки спеціальній конструкції пишучого вузла, де кулька винесений за межі наконечника, гелева ручка ковзає по аркушу паперу з неймовірною легкістю, тому нею зручно користуватися дітям.

стрижень Гелевий купити краще всього на сайті магазину канцелярських і офісних товарів «Карат». Подібного роду стрижень для ручки буде доречний на робочому столі будь-якого офісного працівника і підійде до більшості найбільш поширених моделей гелевих ручок. На нашому сайті зібрано безліч не тільки найбільш ходових товарів офісного призначення, а й великий асортимент супутніх товарів, наприклад, продукти харчування і напої, побутова хімія та прибиральний інвентар. Додатково до цього, ми пропонуємо меблі для офісу, презентаційне устаткування, сейфи, ділові подарунки, витратні матеріали до габаритних офісним пристроїв і багато іншого. Кажучи іншими словами, у нас є все, для того щоб підтримувати життєздатність будь-якого офісного установи. Саме тому у нас дуже багато постійних клієнтів, які давно оцінили не тільки широкий вибір товарів, їх якість і приємну цінову політику нашого магазину, а і високий професіоналізм консультантів нашої інформаційно-довідкової служби та швидке реагування на замовлення нашої служби доставки.

«Карат» не дарма відноситься до одних з найкращих магазинів даного сегменту в Україні. Його впізнають і цінують наші покупці. А ми, в свою чергу, цінуємо їх і намагаємося всіляко заохотити. Для цього нами були розроблені кілька бонусних і дисконтних програм, а також ми регулярно проводимо всілякі акції, що дають можливість покупцеві заощадити або отримати який-небудь подарунок.

Давайте все ж повернемося до теми сьогоднішньої статті. Гелеві ручки представляють із себе якесь поєднання звичайної кулькової і чорнильною друкарської приналежності, вузлом якої виступає роллер. Несподіване застосування вони отримали в області манікюрного творчості. З недавнього часу, їх стали активно використовувати для розпису нігтів. Так стали з'являтися мініатюрні шедеври, оскільки кожна така робота є унікальною і її складно повторити. Гелева паста чудово наноситься на нігтьову пластину, а потім просто закріплюється одним або декількома шарами фіксатора або прозорого лаку. Завдяки безлічі відтінків, доступних цього виду пасти, вдається отримати найхитромудріші кольору.

Класичний живопис, з появою гелевих ручок теж отримала новий напрямок. Зараз існують художники, які створюють свої полотна виключно тільки за допомогою цих інструментів. Такі картини відрізняються просто неймовірною фотографічною точністю.

Less
More
Стрижні для гелевих ручок

Стрижні для гелевих ручок

62 товарів
Відображати 1 - 24 з 62 товарів

Підбір товару