Картонні бокси можна досить часто зустріти у великих і маленьких фірмах. Зазвичай в них зберігаються архівні папки, повні документів організації. Головним завданням подібних виробів є оберігання документації від всіляких пошкоджень, а також її сортування згідно з певними ознаками. бокс архівний зручно буде скласти папери у разі, якщо планується ...

Картонні бокси можна досить часто зустріти у великих і маленьких фірмах. Зазвичай в них зберігаються архівні папки, повні документів організації. Головним завданням подібних виробів є оберігання документації від всіляких пошкоджень, а також її сортування згідно з певними ознаками. бокс архівний зручно буде скласти папери у разі, якщо планується великий переїзд або реорганізація підприємства. Не дивлячись на те, що такий картонний короб робиться лише з гофрованого або пресованого картону, він відрізняється неймовірним запасом міцності. Одне виріб здатний вмістити в себе і витримати до п'яти кг паперу. А більш об'ємні архівні короби, в які поміщаються бокси, спокійно винесуть навантаження до 25 кг

Особливо необхідні подібні вироби під час переїзду. Тільки уявіть скільки документів може накопичитися на території однієї єдиної організації, наприклад, за п'ять років? Викинути? Немає. Деяка документація зобов'язана бути збереженою протягом більшого терміну. А тепер уявіть, що все це потрібно перевезти на інше місце. Врятують тільки архіватори.

Крім пакувальної функції при переїзді, ці офісні помічники можуть виконувати інші завдання, одна з яких — зберігання необхідних документів на території офісного установи, а також їх сортування за певним параметрам. Конструкція виробів дозволяє здійснювати як горизонтальне, так і вертикальне зберігання паперів. Самі короби найзручніше розставляти на офісних стелажах. Завдяки наявності світлого поля для нанесення будь-якого маркування (де користувач завжди може залишити власне позначення) — знаходити потрібний каталог стало зовсім нескладно.

Додатково до цього, практично завжди архівні короби виробляються з невеликим отвором на торці, за яке так зручно вхопитися, для того, щоб легко витягнути цікавить видання з досить щільного ряду іншої документації. Колір подібного вироби не важливий, а іноді може бути навіть зайвим, тому виробники зазвичай випускають бокси або природного картонного, або нейтрального білого кольору.

Якщо вас цікавить не тільки каталогізація власних документів, а й можлива захист їх від випадкового або навмисного прочитання — вам слід обзавестися спеціальними пломбами, якими можна надійно опечатати короби з документацією. Таку пломбу ніяк не можна зняти, не пошкодивши при цьому її маркування. Завдяки їй, ви завжди будете в курсі, вскрывался без вашого відома той чи інший бокс чи ні.

Лідер в області офісних товарів, інтернет-магазин «Карат», на сторінках свого сайту, пропонує картонні бокси різних модифікацій. Найчастіше, вироби такого роду здатні вмістити в себе близько 1 тис. паперових аркушів популярного формату А4.

Крім цього, наш магазин займається реалізацією тисяч інших товарів для офісу, найпопулярніші з яких, завжди є у нас в наявності. Завдяки власному виробництву, у нас є можливість підтримувати вартість деяких груп товарів на стабільно невисокому рівні. А для постійних покупців ми раді запропонувати різні бонусні програми.

Less
More
Короба архівні

Короба архівні

76 товарів
Відображати 1 - 24 з 76 товарів