Самоклеючий папір — це така етикетка з самоклеючі ефектом, яка найчастіше використовується в якості етикетки на товар. Самоклеючі етикетки виглядають як порізані встановленим чином паперові листочки, на оборотній частині яких існує спеціальний клейовий шар. Потім, щоб не дати можливості етикеток мимоволі прилипнути один до одного раніше покладен...

Самоклеючий папір — це така етикетка з самоклеючі ефектом, яка найчастіше використовується в якості етикетки на товар. Самоклеючі етикетки виглядають як порізані встановленим чином паперові листочки, на оборотній частині яких існує спеціальний клейовий шар. Потім, щоб не дати можливості етикеток мимоволі прилипнути один до одного раніше покладеного часу, виробники постачають їх клейову бік спеціальної захисної папером належного масштабу, яку потрібно завжди знімати прямо перед використанням приладу.

Такого роду цінники, разом з великою кількістю інших офісних приладдя, дає вам можливість замовити інтернет-магазин «Карат». У зручних розділах сайту вас чекає безліч самих багатопланових цінників-етикеток з клейким шаром для найбільш комфортного приклеювання у відповідній точці. Опинитися на потрібній тематичній сторінці, яка була б присвячена саме цьому виду товарів, можна при сприянні пошукового запиту «етикетка-цінник купити».

Самоклеючі етикетки можна сміливо визначити до стандартних носіїв інформації, які містять в собі стислі відомості, зокрема, про запропонований виріб, його характеристики або функції, які він має. Етикетки на товар зустрічаються позитивно скрізь, на кожному магазинному продукті, на елементах одягу, на всілякої побутової та електронної техніки (і внутрішніх деталях цієї техніки), а також на продуктових виробах.

Самоклеючий папір досить неабияк вживається в рекламних кампаніях. Вона може виступати і у вигляді реклами якого-небудь конкретного товару, і у вигляді самореклами. Рекламні етикетки такого роду можна регулярно презентувати партнерам по бізнесу або потенційним клієнтам фірми, а ще наприклад, банально прикрасити ними власні робочі кабінети. Таким нехитрим способом, кабінетах можна надати фірмове обличчя.

На додаток до цього, у нашому магазині незмінно наявні особливі етикетки, які використовуються для приклеювання до поверхні комп'ютерних дисків. Забарвлення товарних цінників бувають дуже різними, від простих білих і м'яких пастельних, до соковитих і різнокольорових квітів. Використовуваний на такій продукції клей, відомий порядними адгезійними властивостями, внаслідок чого він зуміє довгий час тримати цінники на місці їх первісного приклеювання.

Етикетки на товар — це абсолютно необхідні вироби, найбільше тоді, коли мається на увазі продаж будь-яких товарів в незначних і значних кількостях. Цінники непременнейшим чином повинні матися на всякому товар, що продається. Для продавця це потрібно для того, щоб постійно бути в курсі цінової політики магазину, а також для того, щоб зберігати в належному порядку ввірені йому товари і не турбуватися з цього приводу. Для споживача ж етикетки на товар представляють із себе саму найпершою і нужнейшую довідку про оглядається товар.

Less
More
Самоклеючий папір

Самоклеючий папір

Товари відсутні в цій категорії

Підбір товару

Наявність