Візитниця — це вид ділового аксесуара, розрахований на зберігання візитних і інших карт відповідного формату. Кишенькові візитниці цілком впораються з утримуванням в собі картонних і пластикових карток. Природно, візитниця з файлами цілком справедливо відноситься до обов'язкових елементів ділового стилю. Практично в кожному разі, такий елегантни...

Візитниця — це вид ділового аксесуара, розрахований на зберігання візитних і інших карт відповідного формату. Кишенькові візитниці цілком впораються з утримуванням в собі картонних і пластикових карток. Природно, візитниця з файлами цілком справедливо відноситься до обов'язкових елементів ділового стилю. Практично в кожному разі, такий елегантний аксесуар (наприклад, візитниця шкіра) обов'язково буде помічений саме у тих, хто вже зміг досягти певного високого положення у бізнес-сфері.

Підібрати і замовити для себе гарну візитницю ви зможете за допомогою сторінок інтернет-магазину «Карат», який на нинішній день є дійсно кращим постачальником різноманітних канцелярського приладдя та обладнання для офісів в країні. Потрібну сторінку інтернет-сайту ви зможете знайти за сприяння ключової фрази «купити візитницю київ». Однак, слід зауважити, що наш магазин пропонує своїм покупцям здійснити доставку обраних товарів не тільки столиці, а й по Україні, за сприяння популярних перевізників.

Сучасні виробники ділових аксесуарів пропонують солідний вибір таких невід'ємних від ділового світу речей, як візитниця. Є величезна безліч варіантів від найпростіших моделей до найбільш екстравагантних. Звичайні кишенькові візитниці в змозі здійснювати лише свої прямі обов'язки, для яких вони вироблялися — а саме, зберігання і транспортування візитних та інших видів карток, які підходять за розміром. Але, хочеться сказати, що крім найпростіших візитниць, фірми-виробники можуть запропонувати і красиві твори мистецтва. В такому разі, основна функція такого виробу, звичайно, дещо відступає на задній план, так як головним його завданням стає забезпечення необхідної статусності по відношенню до його власника.

Варіанти візитниць простіший, найчастіше, можуть похвалитися лише пластиковою обкладинкою і невеликою кількістю прозорих кишень-файлів в середині. Моделі середньої цінової категорії, регулярно доповнюються виробниками кільцевими пристосуваннями, а їх зовнішній обкладинка може бути зроблений з високоякісної шкіри або не менш високоякісного її замінника. Колірний відтінок шкіри може бути різним. Крім того, на обкладинку вироби досить легко можна нанести фірмовий логотип власної організації. Потрібно відзначити, що добре виготовлена візитниця з файлами досить-таки просто може збільшуватися або зменшуватися з допомогою додаткових кишеньок, які купуються в магазині окремо.

Візитниці високого класу можуть бути різними. В основній своїй масі, це виявлення дизайнерської фантазії. Крім самих повсякденних різновидів, можна зустріти і значно більш цікаві моделі, які оснащені особливої утримує конструкцією. Найяскравішим прикладом може стати тонка і плоска залізна коробочка, що нагадує своїм виглядом красивий портсигар.

Less
More
Візитниці

Візитниці

94 товарів
Відображати 1 - 24 з 94 товарів