Файли для візиток являють собою маленькі кишеньки з прозорого матеріалу. Такі кишені для візитниць розраховані на зберігання стандартних візитних карток і інших подібних за величиною паперових або навіть пластикових виробів. Найчастіше, вони представлені в канцелярських магазинах у вигляді самостійного продукту і використовуються в визитницах як...

Файли для візиток являють собою маленькі кишеньки з прозорого матеріалу. Такі кишені для візитниць розраховані на зберігання стандартних візитних карток і інших подібних за величиною паперових або навіть пластикових виробів. Найчастіше, вони представлені в канцелярських магазинах у вигляді самостійного продукту і використовуються в визитницах як додатковий витратний матеріал. Тому, якщо визначена виробником кількість кишень у вашій моделі візитниці вже цілком наповнене візитками, однак ви все ж маєте бажання використати її і надалі, то вам необхідно буде купити файли для візиток, як додаткові елементи до вже існуючих. Резервні файли для візитниці не займуть у вас багато робочого простору і абсолютно ніколи не завадять.

Окремо хотілося б порадити вам купити кишені для візиток в одному із розділів, який розташовується на сайті інтернет-магазину канцелярських і офісних товарів «Карат».

Якими ж можуть бути файли для візиток? Насамперед, вони підбираються персонально. Цей вибір залежить від формату самого пристрою для зберігання візиток, які бувають як однорядними так і дворядними. Взагалі-то, візитницею іменується один з найбільш популярних аксесуарів в діловій сфері, який служить для того, щоб укладати всередині себе візитні та іншого роду картки того ж формату. Портативні візитниці можуть зберігати в собі картонні або пластикові карти. Абсолютно точно, візитниця належить до дійсно невід'ємною складовою сучасного офісного ділового стилю. Часто такого роду витончена приналежність зустрічається у ділових людей, вже зараз досягли певного положення в бізнес сфері.

Тепер же, виробники даних аксесуарів можуть уявити великий вибір цих модних штучок. Стартують вони від найбільш простих моделей, які зобов'язані виконувати лише своє пряме призначення (елементарний захист візиток від механічних пошкоджень). А закінчуються справжніми художніми виробами, в яких їх концептуальне значення відходить на другий план, тому що їх головною метою стає демонстрація оточуючим статусності їх власника.

Найбільш пересічні варіанти виробів для зберігання візитних карток, найчастіше, мають зовнішньої обкладинкою із зручного у використанні пластику, а також мають деяку кількість порожніх кишеньок-файликів всередині. Моделі з наступної цінової категорії, зазвичай, містять у собі кільцевої механізм, а їх титульна обкладинка може бути виготовлена з якісної штучної шкіри в різних відтінках. До речі кажучи, у вас завжди буде можливість нанесення на цю обкладинку логотипу власної компанії або установи. У виробах даного типу передбачено зміну кількості кишень як в ту, так і в іншу сторону. Подібна зміна ви зможете зробити за сприяння додаткових файлів. Ф такому разі, файли для візитниці вам потрібно докуповувати окремо.

Less
More
Файли для візиток

Файли для візиток

15 товарів
Відображати 1 - 15 з 15 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Кількість візиток
Товщина, мкм