Слово «портфель» саме по собі, означає перенесення яких-небудь паперів і як не можна більш точно відображає, власне, суть вироби. А суть його полягає саме в перенесенні документації. Матеріалів з яких може бути виготовлений портфель існує безліч. Функціональні можливості і дизайнерське оформлення теж буває найрізноманітнішим. Найбіль...

Слово «портфель» саме по собі, означає перенесення яких-небудь паперів і як не можна більш точно відображає, власне, суть вироби. А суть його полягає саме в перенесенні документації. Матеріалів з яких може бути виготовлений портфель існує безліч. Функціональні можливості і дизайнерське оформлення теж буває найрізноманітнішим. Найбільш простим у виготовленні, а значить і найдоступнішим   портфель пластиковий, званий ще як пластиковий органайзер. Але його відносно низька вартість аж ніяк не позначається негативно на його функціональних можливостях і зовнішньому вигляді. Кожен виріб виглядає досить респектабельно.

На сайті інтернет-магазину «Карат — все для офісу», який є одним з кращих магазинів пропонують канцелярські товари, ви можете купити пластиковий портфель, призначений для перенесення аркушів паперів. На тому ж сайті ви знайдете велику кількість інших речей цієї тематики, розсортованих за відповідними розділами. Це означає, що у вас з'явиться можливість, використовуючи сайт, одразу придбати все необхідне для підтримки функціонування вашого офісу не виходячи з дому. Виходячи з того, що товарів у нас дійсно багато, ми рекомендуємо вам обзавестися зразковим списком речей, які вам потрібні, а якщо ваша діяльність пов'язана з презентацією чого-небудь або вам часто доводиться перевозити папери по місту — вам обов'язково доведеться купити портфель для їх транспортування. Це може бути і інший виріб, наприклад, пластиковий органайзер або папка-портфель.

Давайте розглянемо варіанти їх виконання. Представлені вашій увазі моделі, зовні, відрізняються фактурами, що використовуються в їх оформленні. Є матеріал виглядає як кора дерева або шкіра. Є також стилізація «під сатин» і навіть «під вишиванку». Окантовка вироби часто буває тканинній. Завдяки їй вдається зберегти папку від механічних пошкоджень, продовжити термін служби, а також надати їй завершений вигляд.

Тепер зупинимося на функціональних можливостях цих ділових помічників. Вони пропонуються як з єдиним внутрішнім відділенням, так і з множиною. Наприклад, ми продаємо портфель з тринадцятьма відділеннями, кожне з яких позначено яскравим ярличком. Застібатися вони можуть за допомогою блискавки або за допомогою звичайної портфельної застібки, а є ще застібки-гудзики. Їх перенесення здійснюється за допомогою ручки, прикріпленим зверху. Є також моделі, що комплектуються додатковим ременем, наявність якого дозволяє носити сумку через плече.

Безсумнівно, найпопулярніші — портфелі чорного кольору, але любителі більш яскравих фарб теж зможуть підібрати собі відповідний, оскільки різнобарвними вони теж бувають. Виробники намагаються додати їм функціональності за допомогою маленьких, але дуже зручних нюансів. Наприклад, забезпечують їх зовнішніми і внутрішніми кишенями, відділеннями для зберігання дисків і навіть ноутбука. Завдяки пластику, портфелів вдалося стати недорогими в порівнянні з їх класичними братами з натуральної шкіри, яких так люблять всілякі чиновники.

Less
More
Портфелі пластикові

Портфелі пластикові

50 товарів
Відображати 1 - 24 з 50 товарів