В магазині «Карат» можна купить зволожувач для пальців, оскільки саме цей магазин вважається одним з найбільших ресурсів, присвячених канцелярським товарам. Зволожувач для пальців буде просто необхідний працівникам великих підприємств, чия діяльність прямо пов'язана з великим документообігом. Насамперед, це відноситься до бухгалтерів і операторі...

В магазині «Карат» можна купить зволожувач для пальців, оскільки саме цей магазин вважається одним з найбільших ресурсів, присвячених канцелярським товарам. Зволожувач для пальців буде просто необхідний працівникам великих підприємств, чия діяльність прямо пов'язана з великим документообігом. Насамперед, це відноситься до бухгалтерів і операторів касових апаратів, однак згодиться і будь-якій іншій людині. Наприклад, пальцеувлажнитель дуже до речі буде звичайному книголюба.

Зволожувач є пристосуванням для змочування пальців водою. В звичайному своєму вигляді, воно складається з пластмасової місткості та поролоновою подушки, завчасно намоченою у воді. Втім зараз, спільно з відходять у минуле поролоновими подушечками, фірми-виробники активно випускають гелеві різновиди зволожувачів. Даний варіант змочувача заслуговує все більше і більше визнання серед населення. Губка з гелевого матеріалу має в своєму розпорядженні кілька досить вагомих плюсів, в порівнянні з власним поролоновим аналогом. Вона не схильна до швидкого висихання, не випускає жодного стороннього запаху, не бруднить паперовий лист і на додаток до всього, має знезаражувальні властивості.

Швидше за все, будь-яка людина розуміє як в деяких випадках буває нелегко підхопити і перевернути книжкову сторінку, якщо робити це сухими пальцями. Вона ковзає і не дає вам за неї вхопитися. Приблизно таким же нелегким заняттям може стати вам підрахунок грошових банкнот або відшукування в загальній стопці необхідного документа. Найбільшою мірою простий і загальнодоступний метод вирішення цієї проблеми (яким, звичайно, кожен хоч раз скористався) — облизати палець. Безумовно, це може допомогти, але все ж таки, цей спосіб представляється повністю неприйнятним з позиції індивідуальної гігієни. Особливо, коли розмова стосується грошей, на яких безперервно живе безодня усіляких ворожих мікроорганізмів. Чудовою альтернативою обмоченному слиною пальця можна сміливо іменувати такий офісний пальцеувлажнитель, іноді званий губочницей.

У відповідному розділі веб-сайту нашого магазину канцелярських приналежностей «Карат» ви можете зустріти зволожувач для пальців, виконаний в різноманітних варіантах. Є моделі на водній і на основі гліцерину. У будь-якому випадку, ця продукція продається запакованою в пластикову коробочку зі спеціальною кришкою для більш комфортного транспортування.

Крім таких офісних приладдя, як зволожувач, наш магазин «Карат» з радістю пропонує всім своїм постійним і можливим покупцям незліченну кількість інших товарів для офісних потреб. На сторінках нашого інтернет-порталу презентовано кілька тисяч різновидів товарів, щоденно використовуються у всякому офісному установі. Ми потрудилися зробити так, щоб ви мали можливість повною мірою меблювати кабінети свого офісу з нуля.

Less
More
Зволожувачі для пальців

Зволожувачі для пальців

11 товарів
Відображати 1 - 11 з 11 товарів

Підбір товару