Міліметрівка — це сьогоднішнє і найбільш часто зустрічається назву, яка відноситься до виробу під назвою «масштабно-координатна папір». Існує ще одну назву для подібної папери — профільна або креслярський. Вона використовується в якості встановленого трафарету, потрібного для побудови всіляких креслення схем і графіків.

У разі, якщо існує так...

Міліметрівка — це сьогоднішнє і найбільш часто зустрічається назву, яка відноситься до виробу під назвою «масштабно-координатна папір». Існує ще одну назву для подібної папери — профільна або креслярський. Вона використовується в якості встановленого трафарету, потрібного для побудови всіляких креслення схем і графіків.

У разі, якщо існує така потреба, ми радимо вам купити міліметрівку у відомого постачальника, тому що тільки в цьому випадку у вас буде відповідна можливість купити профільну папір високої якості і правильного формату, щоб вона відмінний чином справлялася з кресленнями будь-якого рівня складності. Краща креслярський папір присутня в спеціальному розділі сайту магазину канцтоварів «Карат». На сайті ви зможете знайти і вибрати величезна кількість реально необхідних речей в кожному офісі. В одному магазині ми змогли сконцентрувати для вас практично всі товари, які мають безпосереднє відношення до праці в офісних установах.

Якщо звернутися до теми огляду, який присвячений креслярському папері, то потрібно вказати, що міліметрівка завжди неодмінно повинна бути розмічена певним чином. Вона має розмітку в клітку, хоча ця клітина в значній мірі відрізняється від клітки, в яку расчерчиваются звичайні шкільні зошити. У самій найбільшою мірою малий мірний розмір, наявний на даній папері — це міліметр в квадраті. До речі, саме ця обставина і лего в основу назви для всього вимірювального полотна. Крім квадратного міліметра, профільна креслярський папір має на власній площині та ще кількома позначками, які дорівнюють п'яти міліметрів, одному сантиметру і п'яти сантиметрам.

Класична міліметрівка схожа на густо розграфлений аркуш паперу великого формату. Найбільш дрібні клітинки разлиновываются найбільш тонкими контурами. Клітини за п'ять міліметрів мають більш товсті контури, тоді як сантиметрові мають ще трохи більш товстими лініями, а клітини зі сторонами в п'ять сантиметрів відрізняються самими товстими контурами з усіх. При розробці такого роду розмітки покладається користуватися одним із встановлених для неї колірних відтінків. Масштабно-координатна папір традиційно може мати деяку кількість легких відтінків і може пропонуватися покупцям у спеціальних рулонах різної довжини або в самих звичайних нарізаних аркушів.

Представлена профільна папір може використовуватися по-різному. На її поверхні можна досить просто викреслювати креслення і схеми фактично будь-якої складності. Міліметрівку вживають для расчерчивания карт території, при кресленні всіляких проектів і планів, необхідних для майбутніх споруд і будівель, а також в інших відповідних випадках. Зроблені на такого типу папері атласи нескінченно зручні, до того ж вони відрізняються особливою компактністю. Додатково до того, міліметрівка найчастіше застосовується закрійникам з тканини на самому початковому етапі, при розробці основної викрійки, так як вона дозволяє точно витримати заданий спочатку масштаб.

Less
More
Міліметрівка

Міліметрівка

9 товарів
Відображати 1 - 9 з 9 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Формат
Кількість одиниць в упаковці