Купити брелок-ідентифікатор рекомендується в розділі товарів для офісу на сайті інтернет-магазину «Карат». Брелок іменний купити можна там же, так як компанія «Карат» протягом багатьох років постачає канцелярську продукцію найкращої якості. За допомогою пошукових команд «брелок з ім'ям» чи «брелок держ номер» ви знайдете і зможете відкрити сторі...

Купити брелок-ідентифікатор рекомендується в розділі товарів для офісу на сайті інтернет-магазину «Карат». Брелок іменний купити можна там же, так як компанія «Карат» протягом багатьох років постачає канцелярську продукцію найкращої якості. За допомогою пошукових команд «брелок з ім'ям» чи «брелок держ номер» ви знайдете і зможете відкрити сторінки нашого сайту.

Якщо говорити в загальному, брелок під ім'я — це виріб досить малого розміру, виконане у вигляді тонкої плоскої пластинки, яку передбачається приєднувати до потрібного ключа за допомогою спеціального металевого кільця. Сам брелок-ідентифікатор виготовляється з практичного пластику і забезпечується невеликим прозорим віконцем, в яке слід вставити паперовий листок-вкладиш з необхідної написом. Цим способом виходить позначити який-небудь з ключів, що якраз актуально в тому випадку, коли у вашому розпорядженні знаходиться не один ключ, а ціла зв'язка. Особливо, якщо у вас використовується багато однакових на вигляд ключів. Такого роду брелки здатні допомогти, не втрачаючи даремно часу, швидко встановити потрібний ключ серед кількох аналогічних.

На вкладиші, що затягується запобіжною плівкою, брелок під ім'я здатний містити не лише ім'я, а й номер офісу, наприклад, який в змозі розкрити приєднаний до нього ключик. Додатково до цього, він здатний вміщати в себе інші відомості, але до прикладу, вже не номер, а про безпосереднє призначення того або іншого робочого приміщення або ще які-небудь дані.

Бирки для ключів подібного зразка, переважно, реалізуються цілими комплектами, так як вважаються досить мініатюрними канцелярському приладдю. Величина брелоків варіюється досить несуттєво, трапляються як подовжені форми, так і форми, більш нагадують квадрат. На нашому ресурсі присутні всі доступні основні відтінки цих виробів, а металеве колечко як правило покладається в комплекті. Ще, на отаких ідентифікатори виробник любить робити додатковий отвір помірного діаметру, що можна використовувати, наприклад, для того, щоб навісити ключ на гачок в спеціальній ключниці.

На сайті магазину канцтоварів «Карат» можна купити брелок-ідентифікатор. Вони є в розділі брелоків, там же де є ще безліч інших корисних дрібниць. Крім цього, розділ офісних приладдя магазину містить в собі величезну кількість більш габаритних виробів, а також предмети офісного обладнання. Компанія «Карат» не припиняє активний розвиток персональної лінії товарів офісного призначення, які представлені споживачам за дійсно вигідними цінами.

Крім того, компанія «Карат» підготувала і пустила в продаж широку лінію шкільних товарів. Ми створили самостійний сайт http://papirus-school.com.ua/. На його сторінках ви зможете вибрати і придбати всі необхідні товари для школи. Від звичайної ручки, до високоякісного ранця.

Less
More
Брелки-індентифікатори

Брелки-індентифікатори

8 товарів
Відображати 1 - 8 з 8 товарів

Підбір товару

Наявність
Розмір,мм