рідкий Клей канцелярський, як правило, використовують для склеювання паперу або картону, а оскільки подібні маніпуляції часто виробляються саме в офісних установах, то звідси і його назва   канцелярський клей. Раніше, ця назва викликала не дуже приємні асоціації. Все тому, що в колишньому союзі, рідкий клей, який носив цю назву, не відрізнявся о...

рідкий Клей канцелярський, як правило, використовують для склеювання паперу або картону, а оскільки подібні маніпуляції часто виробляються саме в офісних установах, то звідси і його назва   канцелярський клей. Раніше, ця назва викликала не дуже приємні асоціації. Все тому, що в колишньому союзі, рідкий клей, який носив цю назву, не відрізнявся особливою якістю. З плином часу, місця куди він наносився жовтіли, що псувало документи і папір. Особливо потерпали фотознімки, оскільки вони могли втратити зображення там, де було завдано даний розчин, навіть у тому випадку, якщо він наносився з іншого боку картки.

На щастя, в даний час, клей офісний зовсім не такий, яким був у ті важкі роки. Тепер, ви не ризикуєте зіпсувати ваші папери, використовуючи цей продукт. Придбати рідкий клей можна в «Карате», як в реальному нашому київському магазині, так і в його інтернет-версії. Відшукати в мережі інтернет-магазин канцелярського приладдя та товарів для офісу «Карат» можна по пошуковій фразі «купити клей київ». У запасах нашого магазину є клеючі речовини на полімерній основі, які відмінно підійдуть для міцного склеювання картонних, паперових і тканинних матеріалів. Після висихання, на місці його нанесення залишиться лише прозорий шар плівки. Він не має ніякої токсичністю і абсолютно нешкідливий для організму людини.

Строго кажучи, в подібних розчинів складу може досить сильно відрізнятися. Оскільки ступінь адгезії є основною властивістю будь-якого клеїть речовини, спираючись саме на її показники, клей визначають в одну з категорій. Також, відмінності можна побачити і в типах склеювання. Приміром, до однієї різновиду відносяться швидковисихаючі розчини (столярний, ПВА), а до іншої — клеї-розплави або натуральні полімеризуючі склади, які не висихають.

Треба знати, що для різних матеріалів існують свої клеючі речовини. Обов'язково читайте інформацію від виробника продукту на його етикетці. Як вже говорилося,  канцелярський клей призначений для картону або паперу. Побутовий, підходить для склеювання більшості виробів не потребують спеціальних складів. А універсальний — це особливий клей, який має великий перелік матеріалів, з якими він справляється і моментальним приклеюванням.

Сучасні технології дозволили витіснити деякі, популярні колись, різновиди клею. Так, прилавки магазинів став залишати гуміарабік і казеїновий клей, склад якого ґрунтувався на казеїні, здобутий з молока корови. Подібний продукт, крім позитивної здібності склеювати, на жаль, мав ще багатьма негативними особливостями. Завдяки натуральним компонентам, термін його придатності був дуже невеликий, а сам склад не міг похвалитися однорідність консистенції і хорошою растворяемостью у воді.

На щастя, розвиток не стоїть на місці, і на зміну йдуть у небуття різновидів, з'являється безліч нових, більш досконалих. Приміром, термопластичний клей, здатний багаторазово змінювати свій стан, в залежності від воздействующей на нього температури. Він славиться неймовірною міцністю і може зрівняти, а також міцно склеїти навіть самі шорсткі поверхні.

Less
More
Клей рідкий канцелярський

Клей рідкий канцелярський

15 товарів
Відображати 1 - 15 з 15 товарів

Підбір товару

Наявність
Вага (г)
Об'єм, мл