Досить незрозуміле скорочення СНПЧ розшифровується дуже просто — «система безперервної подачі чорнила». Це пристрій, що застосовується в офісних друкувальних пристроях струминного типу. Пристрій розрахований на те, щоб вчасно подавати наявні всередині його резервуара чорнило прямо до голівці головного друкуючого механізму. Саме пристосуван...

Досить незрозуміле скорочення СНПЧ розшифровується дуже просто — «система безперервної подачі чорнила». Це пристрій, що застосовується в офісних друкувальних пристроях струминного типу. Пристрій розрахований на те, щоб вчасно подавати наявні всередині його резервуара чорнило прямо до голівці головного друкуючого механізму. Саме пристосування під назвою СНПЧ, здатне значно зменшити витрати грошового характеру, що зазвичай йдуть на друк різного роду публікацій та документацій. У вільному продажу є основні варіації на тему системної подачі чорнила. Це капсульні варіанти або картриджні модифікації, що розрізняються між собою тільки предметом, який буде зафіксований на друкуючій голівці: в одному випадку це буде картріджний блок, в іншому — капсули.

СНПЧ купити стало досить просто. Зокрема, вони продаються в інтернеті, в «Карате». У придатному за тематикою розділі сайту ви знайдете СНПЧ для EPSON, яка гранично точно повинен підійти до вашого фірмового Эпсону. Для принтерів інших брендів ви зможете придбати інші СНПЧ. Наприклад, СНПЧ для CANON, яка теж є на прилавках магазину «Карат». Крім перерахованих двох найбільш поширених у світі виробників систем, в магазині «Карат» присутні також і інші якісні різновиди СНПЧ для менш брендованої офісної техніки.

Влаштовано пристосування, яке забезпечує друкує апарат постійною подачею чорнил, так   безпосередньо на друкуючій голівці знаходяться кілька мініатюрних ємностей, які вщерть наповнені чорнилом. Дані місткості безпосередньо приєднані до капсул або картриджів друкуючого апарату з допомогою особливого шлейфу, який зроблений з силіконового матеріалу з досить м'якою структурою. Система безперервної подачі чорнила відрізняється абсолютною герметичністю, виняток становить лише відділення підтримання постійного тиску. Завдяки такому внутрішньому устрою, можна розраховувати на постійне наявність чорнильною субстанції в резервуарах друкуючої головки. СНПЧ сягає відмінною економії чорнила при постійному процесі друку документів. Економія обчислюється кількома разами, порівняно з витраченими чорнилом з допомогою звичайного картриджа.

Безпосередньо саме розміщення пристрою в принтері не повинно викликати ніяких складнощів і займе у вас всього 15 хвилин часу. По мірі необхідності, дозаправка системи чорнилом цілком може здійснюватися самим користувачем особисто. Тільки вона зобов'язана відбуватися з максимальною точністю і уважністю. Адже допускати яких-небудь розливів чорнильною субстанції абсолютно небажано. Також потрібно буде стежити за тим, щоб в резервуар не потрапила пил, яка в подальшому може стати причиною виходу з ладу головки принтера. Додатково до цього, вам потрібно буде систематично контролювати кількість залишку чорнильною фарби в капсулах СНПЧ, щоб своєчасно провести заміну.

Less
More
Совки

Совки

7 товарів
Відображати 1 - 7 з 7 товарів

Підбір товару

Наявність