Швабра для миття підлоги активно застосовується сьогодні позитивно повсюдно. Даний пристрій в першу чергу використовується для вологого прибирання будь-якої території. Абсолютно рівноцінно воно може застосовуватися як в будинках приватного типу, так і в офісних установах. Спочатку, механізм такого роду представляв з себе довгасту палицю з дерева...

Швабра для миття підлоги активно застосовується сьогодні позитивно повсюдно. Даний пристрій в першу чергу використовується для вологого прибирання будь-якої території. Абсолютно рівноцінно воно може застосовуватися як в будинках приватного типу, так і в офісних установах. Спочатку, механізм такого роду представляв з себе довгасту палицю з дерева, яка закінчувалася поперечиною на одному кінці. Саме на цю поперечку і пропонувалося намотувати змочену у воді або якомусь розчині статеву ганчірку. Причому робилося це, звичайно, вручну. У сьогоднішньому світі значну популярність придбали набагато більш прогресивні швабри з віджимом, так як вони виявилися набагато зручніше у використанні. Такі вироби не вимагають витрати особливих зусиль, як цього вимагали попередні моделі. Зокрема, найпростіша швабра з насадкою, природно за допомогою сили ваших рук, зуміє достатньою мірою якісно впоратися з миттям досить великих територій. Безумовно, ця властивість буде важливим насамперед для великих офісних організацій.

Купити швабру найбільш поширеного стандарту у вас є можливість за допомогою сайту «Карат». Це магазин, який спеціалізується на продажах товарів офісного призначення. Інтернет-версія магазину містить в собі розділ, присвячений збирального інвентарю. Як раз в цьому розділі магазину і можна обзавестися, зокрема, такою корисною річчю, як швабра для вікон. Швабра такого типу допоможе вам першокласно вимити безліч вікон, не витрачаючи при цьому більше зусиль. А взагалі, дана різновид швабри може стане в нагоді також і під час миття інших гладких поверхонь, що становлять предмети інтер'єру приміщення. Наприклад, це можуть бути дзеркала самих різних конфігурацій, що знаходяться всередині офісу скляні бар'єрні перегородки, а також багато чого ще.

Не рахуючи величезної кількості представленого в магазині «Карат» інвентаря для прибирання, там же ви зможете придбати дуже багато приладдя іншого роду, які так необхідні в кожному сучасному офісі. Колектив «Карата» систематично розробляє і відкриває нові і нові розділи віртуального магазину, в яких до уваги покупців постає черговий набір потрібної в робочому процесі продукції. Допомогти вам у підборі оптимальних товарів зможуть розумні фахівці нашого інформаційного відділу, який вже давно функціонує для більшої зручності покупців. «Карат» завжди готовий запропонувати своїм постійним покупцям спеціальні знижки практично на весь асортимент товару.

Повернемося до швабр. Звичайна швабра для миття підлоги може бути представлена покупцям як самостійний інструмент, так і у вигляді комплекту включає в себе спеціальне відро для води. Миюча частина цього пристрою буває мотузяній або поролоновою, а також зустрічаються екземпляри з матеріалів іншого типу. Тоді як швабра з насадкою зазвичай складається з особливою вертящейся платформи, на яку можна прикріпити насадки різних видів.

Less
More
Швабри

Швабри

23 товарів
Відображати 1 - 23 з 23 товарів

Підбір товару

Наявність