Засіб для прання у вигляді прального порошку напевно знайоме всім і застосовується зараз, власне кажучи, у кожному будинку для прання речей різного ступеня забруднення. Гель для прання є цілком готовим до вживання формуванням, складається з різного роду поверхнево-активних речовин (або скорочено ПАР). На відміну від сипучих порошкоподібних речов...

Засіб для прання у вигляді прального порошку напевно знайоме всім і застосовується зараз, власне кажучи, у кожному будинку для прання речей різного ступеня забруднення. Гель для прання є цілком готовим до вживання формуванням, складається з різного роду поверхнево-активних речовин (або скорочено ПАР). На відміну від сипучих порошкоподібних речовин, гелеві засоби для прання дають більш м'який результат прання, внаслідок чого, можуть відмінно використовуватися мало не щодня. Не дивлячись на свою м'якість, пральний гель чудово впорається із забрудненнями легкого і середнього ступеня, а от вже для більш складних плям краще всього вдатися до сухого сипучому порошку, додатково підвищивши температуру води.

Вигідніше і швидше всього гелевий порошок купити буде укупі з щомісячним замовленням товарів канцелярського призначення, який ви оформляєте для вашої організації. Наприклад, замовлення такого роду можна здійснити на веб-сайті кращого магазину в даній категорії продукції «Карат». У цьому інтернет-магазині ви зможете знайти величезну кількість товарів офісної тематики. Додатково до цього, «Карат» має також продукцією не відноситься до канцелярським товарах, але має безпосереднє відношення до офісної діяльності взагалі. Власне, якраз до таких товарів відносяться гелеві засоби для прання.

А тепер хотілося б зробити деякий порівняння пральних засобів різних видів, з наміром встановити відмінності між класичним пральним порошком сипучої консистенції і гелевим засобом для прання. Крім усього іншого, хотілося б також знайти ймовірні переваги того чи іншого засобу над іншим.

Головний плюс, яким володіє, гель для прання є його більш дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Завдяки своїй консистенції, він не отруює повітря всякими шкідливими леткими компонентами, як це робить пральний порошок кожен раз, коли його струшуєш. Подібні, ворожі для організму людини компоненти, можуть вільно опинитися в його дихальних шляхах, що природно не принесе ніякої користі здоров'ю останнього. До другого плюса, яким володіє пральний гель, можна віднести його здатність до розчинення у воді при температурі значно нижчій, ніж у порошку. Дана властивість може знизити витрата електроенергії, яка зазвичай використовується для підігріву води перед пранням. Третя перевага гелевих пральних засобів полягає в їх економічності. При загальних рівних умовах, гелеві засоби для прання споживаються набагато більш економно, ніж порошкові.

Необхідно згадати, що спочатку рідкий пральний засіб призначався для застосування лише під час прання особливо делікатних предметів одягу, а також під час ручного прання. Втім, тепер виробники такого роду продукції активно пропонують гелеві засоби для прання у своєму асортименті. Зараз, це скоріше універсальні гелі, які абсолютно спокійно можуть використовуватися для прання тканин практично будь-якого типу.

Less
More
Гелі та капсули

Гелі та капсули

45 товарів
Відображати 1 - 24 з 45 товарів

Підбір товару