Спрей для маркерної дошки абсолютно точно знадобиться в тому випадку, якщо, по-перше, у вас є яка-небудь з маркерних дошок, а по-друге, ви змогли її якось забруднити. Для її якісного очищення рекомендовано застосовувати тільки спеціально розроблене засіб для очищення дошки, яке проводиться на спиртовій основі. У вищій ступеня не рекомендовано ви...

Спрей для маркерної дошки абсолютно точно знадобиться в тому випадку, якщо, по-перше, у вас є яка-небудь з маркерних дошок, а по-друге, ви змогли її якось забруднити. Для її якісного очищення рекомендовано застосовувати тільки спеціально розроблене засіб для очищення дошки, яке проводиться на спиртовій основі. У вищій ступеня не рекомендовано використовувати для очищення такої дошки будь абразивні речовини, наприклад, якісь порошки. Для найбільш дбайливого і правильного очищення такого роду поверхні може підійти тільки спеціально створена саме для даних цілей чистяча рідина для дощок. Якщо раптом ви мимоволі написали текст на дошці не за допомогою спеціального маркера для дощок, а за допомогою перманентного маркера, класична губка для витирання слідів тут вже не допоможе. В цьому випадку необхідно буде неодмінно пускати в справу спеціалізовану рідина для дощок, якою і слід цю саму дошку грунтовно потерти в місцях найбільш постраждалих від перманентного маркера.

Купити рідину для маркерної дошки найбільш вигідно буде у прямого постачальника такого роду продукції вашого регіону. Зокрема, якщо мова про столицю — цим постачальником безумовно можна вважати магазин офісних товарів «Карат» та його веб-портал, на якому ви зможете замовити не тільки різне демонстраційне обладнання, але і дуже багато всіляких аксесуарів до нього.

Для того,щоб домогтися від презентаційної дошки тривалої і гарної служби, вам буде потрібно забезпечити їй догляд певного рівня. Це досить нескладно, оскільки доведеться просто дотримуватися деяких правил. Зокрема, конкретно перед самим початком роботи з гладкою поверхнею матеріалу такого типу, її дуже необхідно гарненько протерти. Власне, саме для цього дуже добре підійде присутній у продажу спрей для маркерної дошки з ефектом жирорастворения.

Від частоти і характеру використання поверхні презентаційної дошки залежить кількість акуратних і якісних протирань, які можуть виконуватися від одного разу до декількох разів у тиждень. В першу чергу, добре витріть сліди маркера. І тільки згодом уже натріть всю поверхню вашої презентаційної дошки, застосовуючи для цього спеціальну рідина для дощок. При подальшому використанні дошки, її поверхня повинна бути зовсім сухий. У разі необхідності, процедуру по протирання дошки спеціальною рідиною можна повторити ще один чи декілька разів, до повного видалення слідів маркера з її поверхні.

Подібного роду процедуру слід також здійснювати і в тому випадку, якщо залишений маркером слід перебував тривалий час на поверхні презентаційної дошки. Додатково до цього, очищенню магнітно-маркерної дошки дуже заважають такі фактори як дим від сигар чи сигарет, сліди від жирних пальців, велика кількість пилу і тому подібні фактори. Все перераховане може значно ускладнити процес витирання її поверхні.

Less
More
Рідина для дошок

Рідина для дошок

4 товарів
Відображати 1 - 4 з 4 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Об'єм, мл