В побуті або на роботі, щодня користуючись кульковою ручкою, в певний момент вам потрібно буде оновити, якщо вона одноразова або купити стрижень для того, щоб замінити їм вже закінчився, якщо ваша друкарська приналежність на це розрахована. Для заміни можна використовувати як звичайний стрижень кульковий і стержень масляний, залежно від уподобан...

В побуті або на роботі, щодня користуючись кульковою ручкою, в певний момент вам потрібно буде оновити, якщо вона одноразова або купити стрижень для того, щоб замінити їм вже закінчився, якщо ваша друкарська приналежність на це розрахована. Для заміни можна використовувати як звичайний стрижень кульковий і стержень масляний, залежно від уподобань. За допомогою такої заміни вам вдасться заощадити певну кількість грошових коштів (особливо якщо мова йде про оновлення безлічі ручок), оскільки вартість стрижнів завжди була на порядок нижче. Як ніколи це актуально по відношенню до статусних моделям приладдя для письма, таким як Parker або Waldmann. Вони, як справжні твори мистецтва, всіляко бережуться господарями і вже звичайно не викидаються. А коли закінчується паста, просто купується ідентичний попередньому стрижень Parker сумісний з типом ручки і відрізняється незмінною якістю.

Стрижні для ручки купити можна у магазині канцелярських приналежностей «Карат», що налічує понад 4 тис найменувань товарів для офісу. Там же, в розділі ділових подарунків, вас чекають і популярні в усьому світі пишучі приналежності легендарнейшей компанії Parker, слава яких не в'яне десятки і десятки років. Там же є не менш популярні срібні ручки Waldmann — дійсно статусні і унікальні у своєму роді. Розібратися в такому достатку товарів вам допоможуть досвідчені і кваліфіковані працівники відділу довідкової інформації магазину, контактний телефон якого розміщений на сайті «Карата». Вони ж уточнять наявність обраного вами товару на складі і дадуть відповідь на будь-які інші ваші питання відносно асортименту магазину.

Власне, ручки умовно можна розподілити по п'яти категоріях. До перших, за хронологією, належать перові, на сьогоднішній день вже належать до класики. Основний їх пишучий елемент — це перо, а в якості заправного матеріалу використовуються чорнила в рідкому стані або туш. Чорнильна субстанція міститься в спеціальних капсулах. Щоб оволодіти мистецтвом написання такою ручкою — потрібна вправність, але зате коли високий рівень майстерності буде досягнуто, то лінії вийдуть такі, як не вийдуть ні в якій іншій з письмового приладдя. З мінусів варто відзначити досить великий витрата чорнила і вразливість пишучого вузла до пошкоджень.

До наступної різновиди належать кулькові ручки. Саме вони отримали найбільш широке поширення в усьому світі. Сьогодні це найдоступніший за ціною вигляд приладдя для написання текстів. Його сайт в рази надійніше пір'яного вузла, а більш в'язка чорнильна паста витрачається набагато економніше. Легка заміна стрижня теж стала можливою. З негативних моментів можна відзначити лише те, що такий ручкою складно що-небудь написати на поверхні відрізняється від поверхні паперу.

Слідом за кульковими з'явилися гелеві ручки, ролери та капілярні моделі. Гелевим, як і ролерам, властива особлива легкість письма і можливість домогтися найтонших ліній. А капілярні, чий принцип роботи аналогічний принципу роботи фломастера, здатні без праці писати не тільки на горизонтальній поверхні.

Less
More
Стрижні для кулькових ручок

Стрижні для кулькових ручок

95 товарів
Відображати 1 - 24 з 95 товарів