Стрижні до механічного олівця це грифелі, вироблені з графіту. Їм належить бути всередині корпусу механічного олівця з автоматичною подачею стрижня. Грифель для олівця робиться з поєднання у різних пропорціях графітового матеріалу та глини, яка на час розмішування повинна перебувати у пастоподібному стані. Потім, це речовина укладається в тонкі ...

Стрижні до механічного олівця це грифелі, вироблені з графіту. Їм належить бути всередині корпусу механічного олівця з автоматичною подачею стрижня. Грифель для олівця робиться з поєднання у різних пропорціях графітового матеріалу та глини, яка на час розмішування повинна перебувати у пастоподібному стані. Потім, це речовина укладається в тонкі трубки, де воно підсихає і твердне у відповідний момент. Стержні графітні купити можливо поштучно і використовувати в якості змінної частини механічної олівцевої модифікації.

Графітний стрижень ціна якого ніяк не може бути надто високою, є можливість вибрати та купити у розділі, присвяченому письмовим приладдям в інтернет-магазині «Карат». Даний розділ представляє різні комплекти стрижнів до автоматичних олівців усіх діаметрів і рівнів твердості. Внаслідок неоднакових часток входять до складу виробу глини і графіту, стрижні до механічного олівця мають досить-таки великим спектром відтінків, від легкого світло-сірого до майже чорного.

Певна твердість або м'якість грифеля, виразилося у вигляді одного з позначень, яке можна спостерігати на корпусі виробу або коробці. В Європі прийнято користуватися спеціальним маркуванням, де латинською літерою «Н», (від англ. «hardness») зазначається твердості грифеля, а латинською літерою «Я», вказується на м'якість вироби. Стоїть прямо перед буквою число, сповіщає нас про ступінь твердості чи м'якості взятого стрижня.

отже, на сьогоднішній день, ми маємо приблизно двадцятьма такими комбінаціями, що особливо принципово, зокрема, художникам і тим людям, хто якимось чином пов'язаний з графікою або кресленням. На території колишнього союзу, до графітових стержнів вживаються майже такі ж позначення, з єдиною різницею лише в тому, що літери друкуються кирилицею і позначають: М — «м'який», Т — «твердий», ТМ — «твердомягкий» або іншими словами — багатофункціональний.

Годиться думати, що чим твердіше стрижень, тим менше частка графіту в його складі, а значить тим світліше будуть сліди, які він залишає. У той час як м'який грифель, в змозі залишити на аркуші паперу густий, глибокий чорний слід.

Грифель для олівця служить запасним матеріалом, який виготовляється фірмою-виробником щоб замінити вже витрачений в механічній моделі олівця. Такі стрижні володіють однією особливістю — вони мають максимально малий діаметр, завдяки якому залишають на паперовій поверхні найтонші лінії, значно тонше ліній, що залишаються класичним простим олівцем з дерев'яним корпусом. До речі кажучи, лише стрижні до механічного олівця можуть бути стерті до самої основи.

Інтернет-магазин «Карат», крім різноманітних пристосувань для малювання і письма, пропонує безліч всіляких товарів для офісу. Маються на увазі не тільки канцелярські вироби, а також товари господарського спрямування, разом з деякими харчовими продуктами і напоями.

Less
More
Стрижні для механічних олівців

Стрижні для механічних олівців

34 товарів
Відображати 1 - 24 з 34 товарів