Стрижні для ролерів (або ж так іменовані капілярні стрижні відносяться до замінним елементів, які застосовуються для зміни застарілих своє стрижнів в спеціальних професійних ручках-ролерах. В канцелярських магазинах можливо зустріти як якісний брендовий стержень капілярний, який традиційно розрахований на експлуатацію в ручках конкретно того ж с...

Стрижні для ролерів (або ж так іменовані капілярні стрижні відносяться до замінним елементів, які застосовуються для зміни застарілих своє стрижнів в спеціальних професійних ручках-ролерах. В канцелярських магазинах можливо зустріти як якісний брендовий стержень капілярний, який традиційно розрахований на експлуатацію в ручках конкретно того ж самого виробника, так і універсальні види стрижнів, мають всі шанси підійти до капілярним ручками всіляких марок.

В найкращому магазині офісних приладдя «Карат» ви цілком зможете купити стрижні для ролера різного типу. Вони розташовані в предметному розділі нашого інтернет-сайту, згідно з певною тематикою. Крім різноманітного кількості стрижнів для різних типів і моделей ручок, в нашому магазині «Карат» постійно в наявності є товари самого насущного офісного призначення. У певному розділі магазину, ви можете вибирати і замовляти позитивно все, що потрібно для того, щоб на пристойному рівні зберігати працездатність будь-якої офісної організації.

Стрижень-ролер сповідує принцип капілярного витікання чорнильного речовини. Роллерні ручки відносяться до визначеного роду гібриду, що складається з кулькового інструменту для письма і пір'яного. Подібного роду виріб здатний вільно креслити лінії на паперовому аркуші, на увазі того, що має не в'язкої чорнильною пастою, а легкими чорнилом на водній основі, які лягають на аркуш безмірно легше.

Ручки роллерного типу в достатній мірі і досить-таки швидко поширилися серед діячів художнього напряму. Їх успішно використовують у роботі художники-живописці, архітектори, художники-графіки та дизайнери різних течій, а також люди мають схожі професії, пов'язані з потребою чіткого прорисовывания великої кількості досить дрібних деталей картини або креслення. А ще, ролерами не менш активно використовують представники тих професій, чия служба пов'язана з чималими обсягами рукописного тексту. Потрібно відзначити, що стрижні для ролерів мають у своєму розпорядженні широкий діапазон різних відтінків кольору, що недоступно для простих стрижнів самих звичайних кулькових ручок.

Корінним компонентом звичайного стрижня капілярного вважається особливий синтетичний матеріал з губчастої структурою, що розташовується всередині корпусу. В один із виробничих періодів, даний матеріал просочується виробником рідкими чорнилом спеціального складу. За власної конструкції стержень капілярний, призначений для ролера, все-таки чимало відрізняється від традиційного фломастера, хоч він і має до нього віддалене відношення.

Самий найперший примірник ручки-роллера був випущений (як і придуманий) кмітливими японцями. Після нескінченно тугого стрижня кулькової ручки, стрижень-ролер цього винаходу став справжнім порятунком для маси самих різних користувачів по всьому світу.

Less
More
Стрижні для ролерів (капілярні)

Стрижні для ролерів (капілярні)

9 товарів
Відображати 1 - 9 з 9 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Товщина лінії, мм
Довжина стержня, мм