Папка-реєстратор, на відміну від інших офісних папок, має особливий затискної механізм. Такі папки можуть бути декількох видів. Зокрема, є папки-реєстратори на кільцях, а крім них це може бути і більша архівна папка, що має арочний механізм в середині. В принципі, в основі такого роду механізмів зазвичай закладена конструкція, яка складається з ...

Папка-реєстратор, на відміну від інших офісних папок, має особливий затискної механізм. Такі папки можуть бути декількох видів. Зокрема, є папки-реєстратори на кільцях, а крім них це може бути і більша архівна папка, що має арочний механізм в середині. В принципі, в основі такого роду механізмів зазвичай закладена конструкція, яка складається з утримуючих паперові листи кілець, розтиснення і стиснення яких здійснюється за допомогою особливої лапки. До того ж, розкриття з'єднувальних кілець може відбуватися і без лапки, оскільки воно можливе з допомогою сили рук користувача. Буває в магазинах і папка з кільцями у формі латинської букви «D». Число кілець в таких реєстраторах може бути тільки парним (найчастіше їх або два, або чотири).

Ефективна робота будь-якої установи обов'язково пов'язана з наявністю якогось (нехай навіть невеликого) кількості різноманітної документації. Ось саме для підтримки порядку в документах і більш зручною їх сортування за певним ознаками і була вигадана перша в світі папка-реєстратор. Такого роду речі краще купувати у відомого і надійного постачальника. Зокрема, таким постачальником є «Карат». Належний розділ сайту без утруднень можна відшукати за ключовою фразою «папка-реєстратор купити київ». Додатково до цього, крім папок вам безумовно потрібні і деякі інші офісні приналежності. Їх також шукайте в розділах нашого інтернет-магазину.

Наявність кілець в реєстраторах дає можливість ретельно утримувати порядна кількість документів без остраху їх редагувати або промовити. Перед приміщенням паперів реєстратор, їх потрібно спочатку укласти в прозорі файли, оскільки ті завжди розташовують перфорацією різної ширини на своєму торці. Згодом, треба буде розвести сполучені кільця кільцевого механізму папки-реєстратора і насадити на утворилися штирі вкладені файли паперові листи. Незмінно звертайте увагу на розміри папок, щоб завжди мати уявлення яке число паперової документації вийде там розташувати. Вони можуть бути різними по своїй товщині, втім як і по формату.

Існуючі в деяких моделях папок невеликі прорізи, дозволяють непогано закріпити її в закритому положенні. В основній масі моделей передбачена маркування, що здійснюється користувачем за його розсудом. Це і справді досить корисна функція, так як, частенько, в офісних установах розміщується не одна повна документів папка з кільцями, а досить-таки чимале їх кількість. Зокрема тому, що часом буває складно сходу лише візуально визначити точну папку, яка містить шукані користувачем матеріали.

Створювати інформаційні позначки від руки на папках-реєстраторах можна завдавши їх попередньо на спеціальні наклейки-стікери. Крім того, можна просто розташувати стікер з відповідає нагоди позначкою в призначений спеціально для цього прозора кишеня, яка зазвичай розташована на торці вироби (в тому випадку, якщо він передбачений в конкретній модифікації папки).

Less
More
Папки-реєстратори

Папки-реєстратори

463 товарів
Відображати 1 - 24 з 463 товарів

Підбір товару

Наявність
Ширина корішка, мм