Існування жодного з офісних установ не обходиться без документів, які часом, збираються в досить значних обсягах. Ось саме для вирішення проблеми зберігання великої їх кількості, а також для можливості сортування їх в алфавітному порядку або за іншими ознаками, створена папка-реєстратор, купити яку можна на сайті кращого магазину канцелярських п...

Існування жодного з офісних установ не обходиться без документів, які часом, збираються в досить значних обсягах. Ось саме для вирішення проблеми зберігання великої їх кількості, а також для можливості сортування їх в алфавітному порядку або за іншими ознаками, створена папка-реєстратор, купити яку можна на сайті кращого магазину канцелярських приналежностей «Карат», у відведеному для папок розділі. Там ви зможете вирішити, яка з них вам більше підійде, папка на 2 кільця або може бути, папка на 4 кільця. Крім того, на сторінках нашого сайту інтернет-магазину на вас чекає безліч інших не менш корисних товарів для вашого офісу. Для того, щоб знайти наш магазин в інтернеті, вам знадобляться запити на кшталт «папка-реєстратор ціна».

Що ж представляє із себе папка-реєстратор і в чому її принципова відмінність від звичайної папки? У першу чергу тим, що має спеціальний механізм затиску. Такий механізм може бути кількох типів, наприклад, арочний — складається з утримуючих кілець, які розтискаються і стискаються за допомогою натискання і відпускання спеціальної лапки. При кільцевій системі, розкриття і закривання кілець відбувається без лапки, а лише з використанням зусилля руки. Самі ж утримуючі кільця можуть бути виконані Про-образно або D-образно і зустрічаються в кількості двох або чотирьох штук. Такі кільця розраховані на надійне утримування документів у великому обсязі і запобігання їх випадіння або зминання.

Для того, щоб скласти аркуші паперу в таку папку, їх потрібно спочатку підготувати шляхом проколювання діркопробивачем в потрібних місцях, або шляхом вкладення в прозорі файли, які, як правило, вже забезпечені відповідною перфорацією. Потім вам знадобиться розімкнути кільця і надіти на них готові листи. Завжди звертайте увагу на розмір папки-реєстратора. Ця інформація допоможе вам заздалегідь уявити скільки конкретно документів поміститься в кожну з них і якого розміру.

Деякі види папок забезпечені спеціальними прорізами, завдяки яким, їх можна легко зафіксувати в закритому вигляді. Багато моделі можна тим або іншим способом маркувати. Для цього існують наклейки, на яких записується інформація про зміст і які слід приклеювати на торці вироби. У деяких видах папок передбачений особливий кишеньку з прозорого матеріалу, в який вкладається стікер з позначкою. Це дуже зручно, оскільки офісами використовується не одна папка-реєстратор і іноді буває важко з першого погляду визначити, в якій з них знаходиться потрібна вам документація.

Ще одне зручне рішення — це невеликого діаметра отвір, зроблений в торці. Призначається вона для того, щоб просунувши в нього палець, витягувати папку без праці навіть з щільного ряду. З особливостей, хочеться відзначити також посилену окантовку, яка дозволяє вберегти ваш реєстратор від передчасного зношування, що вельми актуально, якщо планується його часте використання. Кольори папок представлені в широкому асортименті.

Less
More
Папки-реєстратори на кільцях

Папки-реєстратори на кільцях

59 товарів
Відображати 1 - 24 з 59 товарів