Файли для документів зазвичай виглядають як прозорі кишеньки з поліетилену, призначені для оберігання аркушів паперу від різних забруднень, пошкодження або зминання. На додаток до цього, файли для паперу можуть бути зібрані в папки, завдяки спеціальної перфорації, нанесеної на одну із сторін. Така перфорація універсальна і підійде для будь-якої ...

Файли для документів зазвичай виглядають як прозорі кишеньки з поліетилену, призначені для оберігання аркушів паперу від різних забруднень, пошкодження або зминання. На додаток до цього, файли для паперу можуть бути зібрані в папки, завдяки спеціальної перфорації, нанесеної на одну із сторін. Така перфорація універсальна і підійде для будь-якої папки з арочним або іншим механізмом фіксації.

Купити файл можна на сторінках сайту магазину «Карат», в якому завжди знайдеться пачка файлів з різною кількістю виробів всередині, так і окремі кишеньки, продаються поштучно. Найбільшою популярністю користуються файли а4, оскільки саме вони підходять до самого розповсюдженого формату документів. Потрапити на сайт магазину «Карат» можна, в тому числі, за допомогою ключової фрази «файл а4 київ».

На сайті представлена велика кількість товарів для офісу. Там ви знайдете не тільки дрібну канцелярію, безліч виробів паперової промисловості, а й ділові подарунки, найкращі ідеї яких зібрано у відповідному розділі. Ми пропонуємо вам різного роду офісне обладнання та комплектуючі до нього, а ще товари господарського призначення та деякі види продуктів. Є у нашому магазині кілька ліній ексклюзивних товарів, які рідко зустрічаються на нашому ринку, які пропонуються нашим покупцям за дуже вигідними цінами.

Для того, щоб надавати вам інформаційну підтримку, на базі нашого магазину створена спеціальна довідкова служба, в якій для вас працює команда досвідчених і знаючих свою справу консультантів. Ми прагнемо надати нашим покупцям велику кількість товарів офісної тематики, щоб була можливість кожен раз робити замовлення лише на одному ресурсі, а не поневірятися в просторах інтернету з метою зібрати необхідні офісу товари. До того ж, завдяки нашій роботі з постачальниками і великим партіям товарів, ми завжди можемо запропонувати нашим клієнтам вигідні ціни. У нас існує традиція доброзичливого ставлення до кожного покупця і грамотного індивідуального підходу до нього.

Давайте трохи про файли. Слід зазначити, що так їх називають, хоча і досить часто, але не скрізь. Інша народна назва їм   мультифора. Виробляються такі вироби з декількох матеріалів, хоча основний принцип залишається тим же — захистити аркуш паперу від зовнішніх негативних впливів і при цьому залишити його доступним для читання. Тому файли для паперу обов'язково повинні бути прозорими.

Ще їх розрізняють за ступенем щільності, яка коливається від 30 до 170 мкм і навіть більше. В тонкі мультифоры зручно збирати документи з наступним об'єднанням їх в каталоги, а щільні можуть навіть уявляти з себе самостійні папки.

Виробники представляють мультифоры всіх загальноприйнятих форматів і постачають їх або вертикальною або горизонтальною перфорацією. Можна зустріти прозорі кишеньки з деякими відтінками, які не заважають читання або такі, в яких кольором (і навіть малюнками) розфарбована тільки зона перфорації. Сам матеріал файлу буває глянсовим або матовим.

Less
More
Файли-карманці

Файли-карманці

95 товарів
Відображати 1 - 24 з 95 товарів