Закладу з великим документообігом, завжди відчувають потребу в організації зберігання великої кількості паперів. Саме для цих цілей вам може послужити папка з притиском або папка швидкозшивач, однакового призначення і відрізняються один від одного тільки способами утримування документів. У них же вам буде зручно не тільки зберігати, а й перевози...

Закладу з великим документообігом, завжди відчувають потребу в організації зберігання великої кількості паперів. Саме для цих цілей вам може послужити папка з притиском або папка швидкозшивач, однакового призначення і відрізняються один від одного тільки способами утримування документів. У них же вам буде зручно не тільки зберігати, а й перевозити папери.

Інтернет-магазин «Карат — все для офісу» пропонує вам придбати папки відповідного формату. На тому ж сайті у вас буде можливість придбати велику кількість товарів з канцелярською серії, де є і папка пластикова, виконана в різних модифікаціях, кольорах і розмірах. Наприклад, папка А4 формату ідеально підійде паперів А4. Крім того, на сайті нашого магазину ви завжди зможете додати до замовлення товари побутової хімії, поповнити запаси витратних матеріалів для офісної техніки, а також вибрати продукти харчування та одноразовий посуд до них.

А співробітники нашого інформаційного відділу будуть раді надати вам допомогу у виборі, проконсультують щодо додаткових характеристик товару і перевіряє його наявність на складі. До того ж, у вас завжди залишається можливість відвідати наш магазин особисто і побачити все необхідне в живу.

Як ми вже говорили, подібні папки розрізняються способами затиску паперових аркушів. Зазвичай вони зустрічаються двох варіантів — «А кліп» і «кліп У». Механізм типу «А» представляє з себе планку , яка притискає папір, аркуші якої попередньо проколоті для того, щоб була можливість їх утримувати. Кількість утримуваних листів вказано на кожній конкретній папці, оскільки воно може бути різним. Наприклад, тонка папка пластикова здатна вмістити 65 листів або 95, а товстіший   ще більше.

Механізм типу «Я» не вимагає проколювання листів тому, що може впевнено утримувати документи завдяки спеціально продуманому способу затиску з лапкою. У продажу також є папки містять в собі два затискача. Такими пристосуваннями дуже зручно користуватися тоді, коли виникає необхідність презентувати матеріал у вертикальному положенні.

Колірна палітра цих органайзерів широка. Представлені моделі від самих життєрадісних кольорів, до більш стриманих тонових рішень, прикрашені різними візерунками, або без них. Таке різноманіття дає можливість кожному покупцеві підібрати виріб, які відповідають його стилю. Деякі моделі папок забезпечені одним або відразу двома кишеньками з прозорого матеріалу. Один знаходиться всередині і призначається для зберігання паперових виробів невеликого формату. Зовнішній кишеню розташовується на торці папки і призначається для розміщення в ньому інформації про її зміст. Це дуже зручне рішення, що допомагає швидко знайти потрібні документи не витрачаючи часу на пересматривание вмісту кожного органайзера.

Коли будете вибирати товари на нашому сайті, подбайте про придбання декількох папок, завдяки яким вся ваша документація буде надійно захищена від зминання, вологи і всіляких забруднень. Вони допоможуть вам у зберіганні цінних паперів, так і в їх транспортуванні.

 

 

Less
More
Папки з кліпами / затискачами

Папки з кліпами / затискачами

203 товарів
Відображати 1 - 24 з 203 товарів