Щоденники датовані, можна віднести до дуже корисним для роботи речей. Навіть не дивлячись на постійну появу нових гаджетів на цю тематику, звичайний щоденник все одно залишається затребуваним товаром. Користуватися ним набагато простіше, оскільки розібратися в нових технологіях вдається не кожному, а вже писати від руки навчений кожен. Туди можн...

Щоденники датовані, можна віднести до дуже корисним для роботи речей. Навіть не дивлячись на постійну появу нових гаджетів на цю тематику, звичайний щоденник все одно залишається затребуваним товаром. Користуватися ним набагато простіше, оскільки розібратися в нових технологіях вдається не кожному, а вже писати від руки навчений кожен. Туди можна записати безліч потрібної інформації про важливі справи, зустрічах та в інших випадках. Можна зберігати для себе вироблені розрахунки або намічати плани дій на найближче і віддалене майбутнє. Креслити графіки і схеми, малювати ескізи, писати поеми — на його сторінках можна робити все вищеперелічене. З усім цим важко було б впоратися без такого помічника як щоденник датований купити який можна прямо зараз на сайті інтернет-магазину «Карат», визнаного лідера серед магазинів канцелярських товарів. У нас великий вибір різних щоденників і ось якими параметрами володіє більшість із них:

  • твердий палітурка на 320 сторінок
  • одна сторінка для одного дня
  • перфорований куточок для відриву
  • щільний папір 70г/м2
  • українська мова, а також російська та англійська
  • закладки роль відіграє стрічка з шовку
  • інформаційний блок містить міжнародні та українські телефонні коди, відстані в кілометрах між містами різних країн, валюти, використовувані в тому чи іншому державі і т. п.
  • на форзаці зустрічається карта України і Європи
  • розміри бувають А5 або А6
  • зроблений у формі книги

Купити щоденник датований такого чи іншого зразка ви зможете на нашому сайті в розділі паперів та виробів з неї. А знайти наш інтернет-магазин вам допоможуть такі запити як «купити щоденник київ» і йому подібні, введені у вашому пошуковику. Після чого ви будете мати можливість комфортно вибрати і замовити необхідні товари для вашого офісу.

Щоденники датовані добре підходять для реклами. Яким чином? Так найпростішим. На тверду обкладинку щоденників можна просто нанести логотип вашої компанії або її назва, а потім презентувати їх як бізнес-партнерів, так і шановним клієнтам. Подібний презент неодмінно зробить приємне враження на обдаровуваного вами людини, а ваша фірма запам'ятається і приверне до себе зайву увагу. Таким нескладним способом ви зможете підтримати ваш фірмовий імідж і викликати повагу в оточуючих.

Хотілося б додати кілька слів про палітру кольорів обкладинок щоденників. Задоволеним залишиться смак кожного, настільки їх багато в нашому розділі. Від витриманих класичних чорних або коричневих до легких і соковитих помаранчевих, блакитних рожевих і салатових. Малюнки на обкладинках не вітаються, можливі, хіба що, ненав'язливі візерунки.

Матеріали на виготовлення обкладинок йдуть різні, серед них — штучна шкіра, яка може бути стилізована, наприклад, під крокодилячу, завдяки чому подібну халепу відразу починає виглядати солідно і дорого. Таке ж враження справляють «золоті» і «срібні» обкладинки, які ніби створені для подарунка улюбленому начальнику.

Less
More
Щоденники датовані

Щоденники датовані

512 товарів
Відображати 1 - 24 з 512 товарів