Господарський інтернет-магазин – товари для господарських потреб вашого офісу

 

Норми санепідемстанції повинні виконуватися на робочому місці на всі 100% Відсутність іржі і цвілі, очищення будь-яких поверхонь і постійна вологе прибирання – все це робить ваш офіс не тільки чистим, але і комфортним для працівників та відвідувачів. Наш госп...

Господарський інтернет-магазин – товари для господарських потреб вашого офісу

 

Норми санепідемстанції повинні виконуватися на робочому місці на всі 100% Відсутність іржі і цвілі, очищення будь-яких поверхонь і постійна вологе прибирання – все це робить ваш офіс не тільки чистим, але і комфортним для працівників та відвідувачів. Наш господарський магазин пропонує вашій увазі широкий спектр товарів, який дозволить персоналу по прибиранню підтримувати офісні приміщення в повній чистоті. Величезна перевага, яку пропонує наш інтернет магазин побутової хімії – це швидка доставка будь-якого типу товарів і зручна система їх оплати. Тепер вам не потрібно витрачати час на відвідування магазинів або оформлення товарів у супермаркеті – наша доставка побутової хімії та інших господарських товарів дозволить вам зробити це - не залишаючи меж робочого місця.

 

Господарський магазин «Карат» пропонує своїм відвідувачам незаперечні переваги:

 

- випробувана та сертифікована побутова хімія з Європи дешево;

- кваліфікований персонал;

- швидка обробка замовлень;

- широкий спектр товарів;

- система знижок для зареєстрованих користувачів.

 

Вибираючи наш інтернет магазин побутової хімії ви зможете бути впевненими в сертифікації та справжності усіх товарів. Таким чином, у нас ви зможете купити якісні та надійні господарські товари для офісу, ціна яких приємно порадує вашу бухгалтерію!

 

Які госптовари вибрати для офісу?

 

Важливо не забувати, що  побутова хімія купити яку ви можете у нас в магазині може використовуватися не лише під час прибирання. Очисники кухонних поверхонь, освіжувачі повітря, засоби для миття вікон, унітазів, підлог – все це може знадобитися не тільки персоналу по прибиранню, але й кожному пересічному співробітнику. Не забувайте купити економічні ганчірки і губки, швабри з функцією віджимання, відра, йоржі та інший інвентар. Вам також може знадобитися швидка доставка побутової хімії для списання річних засобів або для підготовки до важливого заходу – в таких випадках немає нічого зручніше, ніж покупки через Інтернет!

Туалетні приналежності, серветки, туалетний папір, рушники в рулонах – стануть незамінними помічниками в офісній кухні або туалетному приміщенні. Часто наголошуєте важливі події з компанією? Одноразова посуд, зубочистки – все це стане корисним для вашого персоналу.

Купуючи в «Карате» товари будь-якого типу ви економите свій час і гроші – ми дозволяємо вам купувати знайомі товари за оптовою ціною, при цьому гарантуємо якісну і швидку доставку в будь-яку точку країни. Реєструйтеся як покупець вже зараз та отримуйте свою знижку – робіть співпраця з нами ще приємніше!

Less
More