Активно живуть бухгалтерські відділи будь-якої фірми чи організації не можуть обійтися без таких важливих речей, як бухгалтерські книги. Це означає, що такий відділ потрібно постійно забезпечувати подібними книгами різних напрямків. Наприклад, журнал  охорони праці потрібен для внесення інформації про проведені інструктажі, про те, де саме такі ...

Активно живуть бухгалтерські відділи будь-якої фірми чи організації не можуть обійтися без таких важливих речей, як бухгалтерські книги. Це означає, що такий відділ потрібно постійно забезпечувати подібними книгами різних напрямків. Наприклад, журнал  охорони праці потрібен для внесення інформації про проведені інструктажі, про те, де саме такі заходи проводилися, хто і кому їх висловлював. Для маніпуляцій пов'язаних з нарахуванням зарплати, вам знадобиться книга по зарплаті, в якій слід зазначати усі дані про заробітну плату кожного окремо взятого працівника, його лікарняні, премії, а також про різноманітні відрахування та утримання, в кожному новому місяці.

Журнал реєстрації, який зустрічається в безлічі варіантів, стане в нагоді вам для фіксації різного роду бухгалтерських подій, наприклад, в'їзду і виїзду робочого транспорту, отримання і відправки ділової кореспонденції, приходу і виходу документації і так далі. До того ж, такі журнали розраховані на реєстрацію довіреностей, всіляких платіжних доручень, шляхових листів, перевірок, указів і витрат. Не зможе жодна фірма обійтися і без такої форми як касова книга, часто має самокопіювальні сторінки. Цю книгу повинен вести касир, а призначена вона для відображення всіх операцій підприємства, де використовувалися готівкові кошти. Згідно із законом, вона зобов'язана бути присутньою в єдиному екземплярі у кожному існуючому установі. Її сторінки повинні бути строго пронумеровані, прошнуровані та скріплені печаткою, яка містить в собі інформацію про даній конкретній фірмі. Ведеться така касова книга кожен день і повинна бути завірена підписами директора та головного бухгалтера. Ніяких сторонніх або не завірених підписом виправлень у ній бути не повинно.

Хочеться нагадати і про головній бухгалтерській книзі, яка покликана для запису підсумкових даних  за всім вступникам рахунків і звітів про проведені продажах і покупках, витрати та доходи фірми, одним словом, всю її фінансову статистику за кожен місяць. Більшість книг подібного роду випускається як у м'якій, так і в твердій палітурці, книжкової або альбомної орієнтації, а також з використанням якісної офсетного паперу.

За допомогою бухгалтерського обліку здійснюється контроль всіх операцій, які так чи інакше стосуються окремо взятого закладу. Об'єктами такого контролю є не тільки фінансові, а й транспортні, майнові, господарські та інші справи. У документах зобов'язана бути відображена вся життєдіяльність фірми, від найбільших розрахунків з партнерами, до закупівлі останньої кнопки, від товарообігу до управління людськими ресурсами. Саме для цього і існують бухгалтерські книги, про придбання яких вам завжди треба дбати заздалегідь.

Будучи лідером в своїй галузі, інтернет-магазин «Карат», надає своїм покупцям найкращий вибір подібних бухгалтерських книг, які, за допомогою нашого сайту, зможуть замовити собі не лише жителі Києва, але і жителі інших областей України.

Less
More
Бухгалтерські книги

Бухгалтерські книги

125 товарів
Відображати 1 - 24 з 125 товарів

Підбір товару