Папір А4 – широкий вибір продукції будь-якого класу!

Вам потрібна папір для офісу або домашнього використання? Наш магазин пропонує вам широкий вибір продукції на будь-який бюджет. Незалежно для чого вам може знадобитися папір А4, купувати такий товар бажано в перевірених точках продажу. Тут вам можуть гарантувати якість, надійність, безпеку і т...

Папір А4 – широкий вибір продукції будь-якого класу!

Вам потрібна папір для офісу або домашнього використання? Наш магазин пропонує вам широкий вибір продукції на будь-який бюджет. Незалежно для чого вам може знадобитися папір А4, купувати такий товар бажано в перевірених точках продажу. Тут вам можуть гарантувати якість, надійність, безпеку і тривалу експлуатацію. Про те, як правильно купити папір А4 читайте нижче.

Офісний папір – як вибрати краще?

Варто врахувати, що в нашому магазині папір А4 ціна якої безпосередньо залежить від її технічних параметрів – це якісний товар, який підійде і бізнесменам і школярам. Для використання паперу в офісі, ми пропонуємо звернути увагу на універсальні варіанти глянцевою або матовою текстури. Якщо ви плануєте здійснювати друк документації, то вам підійде матовий папір щільністю 80-90 г/кв. м. Якщо ж офісний папір потрібна для створення спеціальної продукції, то краще купити папір за призначенням. Зверніть увагу на наявність різних категорій:

  • Струминний друк високої якості і кольору найкраще здійснювати на щільному фотопапері (150г/кв. м.)
  • Для створення і друку буклетів, рекламних проспектів, журналів та інших повнокольорових товарів, що найкраще використовувати папір щільністю 150-300г/кв. м. При цьому така папір А4 купити Київ буде глянцевою і гладкою.

Наш магазин може запропонувати вам різні зразки товару, що дозволяє здійснювати друк готовий рекламних площ, а також листівок, візиток, папок і обкладинок для вашої продукції. Цікава структура, щільність, структура та ефекти – ось саме те, що може знадобитися самому вимогливому клієнтові.

Зверніть увагу, що купити папір А4 Київ ви можете не тільки різної щільності, але і різного класу. Цей показник безпосередньо пов'язаний з якістю і ціною на продукцію. Папір офісний за класифікацією буває:

  • Клас З дозволить вам здійснювати щоденну друк документообігу. Це дозволить заощадити гроші і витрати на те, щоб купити папір А4 у великій кількості для щоденних витрат. Універсальний для будь-яких типів офісної техніки.
  • Клас У задовольнить високошвидкісну техніку в офісах з великими і середніми обсягами друку. Така папір А4 ціна якої вище, дозволяє здійснювати комфортну архівацію документів, її копіювання і двосторонній друк. Багато підприємств, де використовується така офісний папір, здійснюють кольоровий друк великими тиражами.
  • Якщо вам потрібна друк високої якості для презентаційних документів, рекламної продукції і товарів – вам підійде папір А4 купити Київ класу А. Використовується цей клас переважно для друку на лазерних і струменевих принтерах, при цьому не погіршуючи якість переданої інформації.

Якщо ви плануєте купити папір А4 Київ, то краще всього звернутися в наш магазин. Тут ви зможете знайти найкращий товар за приємною ціною. Ми звикли обслуговувати оптових клієнтів, тому у вас буде можливість придбати однакову продукцію у будь-якій кількості. Це не тільки полегшить покупку, але і зробить вашу продукцію однаково якісної для всіх замовників.

Тепер вам не варто переживати - де купити папір – співпрацюючи з наших магазинів ви завжди можете бути впевнені в наявності необхідного формату, класу і кількості. Серйозний підхід до обслуговування наших клієнтів призводить до їх постійного користування нашим магазином, а значить – взаємовигідної співпраці.

Телефонуйте прямо зараз, робіть замовлення і виконуйте друк на кращої офісної папері! 

Less
More
Папір офісний

Папір офісний

53 товарів
Відображати 1 - 24 з 53 товарів