Українська символіка сьогодні стала популярною в нашій країні як ніколи. Сувенірна продукція, виконана в національних кольорах пропонується тепер покупцям прямо-таки у величезних кількостях. В обов'язковому порядку, прапор України установлюється майже в кожному робочому офісі, а мініатюрні синьо-жовті прапорці можна зустріти практично в кожному ...

Українська символіка сьогодні стала популярною в нашій країні як ніколи. Сувенірна продукція, виконана в національних кольорах пропонується тепер покупцям прямо-таки у величезних кількостях. В обов'язковому порядку, прапор України установлюється майже в кожному робочому офісі, а мініатюрні синьо-жовті прапорці можна зустріти практично в кожному автомобілі, що рухається по дорозі.

Ви теж можете прикрасити національними символами один або декілька робочих кабінетів свого офісного установи. Український прапор купити найвигідніше в магазині канцелярських приналежностей та офісної техніки «Карат». Це можна зробити разом з регулярним замовленням канцелярської продукції, який ви робите для фірми приблизно раз на місяць. У «Карате» є цілий розділ з товарами виконаними в українському стилі. Крім незмінно популярних державних прапорів самого різного розміру, ви зумієте також купити герб києва, який може дуже вигідно виглядати в якомусь із столичних офісів. Поряд з цим, сувеніри подібного типу найзручніше презентувати партнерам фірми, важливим клієнтам і гостям мегаполісу.

Безпосередньо в тому ж розділі української символіки, крім українських прапорів можна знайти і герби міст, а також всілякі набори подарункового призначення, які складаються з декількох виробів символізують етапи нашої історії або пам'ятні події країни. Такі набори прийнято робити дуже якісно. До того ж, вони випускаються зазвичай у досить обмеженому числі, завдяки чому можуть стати чудовим діловим презентом для партнерів фірми. Найчастіше, сувенірна продукція такого роду оснащується деякими деталями розкоші. Зокрема, позолотою або спеціальною обробкою з цінних порід дерев.

Українська символіка дуже гармонійно виглядає на масі виробів офісного спрямування, вам буде потрібно лише правильно її підібрати. Великий прапор України добре підійде для просторого приміщення, такого як кімната переговорів, а український прапорець на портативній підставці зможе прикрасити собою робочий стіл жодного співробітника компанії. Крім усього іншого, ви зможете розмістити жовто-блакитний прапорець і у власній машині за допомогою присоски-липучки, яка відмінно приклеюється до лобового скла будь-якого транспортного засобу.

В інтернет-магазині офісної продукції «Карат» ви знайдете всі наведені вище різновиди товарів виконаних в національній шкалі. Крім іншого, магазин «Карат» також пропонує покупцям дійсно дуже багато інших товарів офісної орієнтації. Команда консультантів магазину допоможе вам забезпечити власний офіс предметами першої та другої необхідності.

Українська символіка, нанесена на канцелярське приладдя, здатна не тільки тішити оточуючих самим своїм виглядом, але і викликати у них відчуття гордості за свою державу. Зроблені в державних відтінках найпростіші предмети канцелярського призначення мимоволі пробудять у офісних працівників, прагнення працювати багато, а також ще більш якісно і відповідально.

Less
More
Товари з українською символікою

Товари з українською символікою

9 товарів
Відображати 1 - 9 з 9 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка