Шило банківське відноситься до тих інструментів, які призначені для виконання різноманітних отворів в офісних паперах або навіть невеликих папках. Канцелярське шило для документів переважно робиться у вигляді дуже тонкої, гостро відточеною спиці або навіть досить товстої голки, обов'язковим чином з зручною для утримування рукояткою. Звичайно, зн...

Шило банківське відноситься до тих інструментів, які призначені для виконання різноманітних отворів в офісних паперах або навіть невеликих папках. Канцелярське шило для документів переважно робиться у вигляді дуже тонкої, гостро відточеною спиці або навіть досить товстої голки, обов'язковим чином з зручною для утримування рукояткою. Звичайно, значно більш часто, інструмент такого роду в своїй роботі використовують кравці-закрійники та взуттєві майстри, коли беруть його для пробивання отворів у досить-таки щільних, важко піддаються матеріалах, приміром, це можуть бути вироби з шкіри. Тим не менш, подібне звичайне шило (або ж шило під нитку) можуть безпечно використовувати у своїй роботі й інші професіонали своєї справи, зокрема, теслі або столяри. Крім усього іншого, це цілком спокійно може виявитися шило канцелярське, яке частенько використовують в офісних установах різного роду.

Придбати канцелярське шило найбільш вигідно і доцільно буде на сторінках інтернет-магазину канцелярських товарів та обладнання «Карат». Цей магазин вже чимало років поспіль досить добре відомий багатьом постійним покупцям канцелярії. Власне, магазин «Карат» пропонує своїм клієнтам по-справжньому низькі розцінки на товари і продукти чудової якості. Внаслідок регулярно пополняющегося асортименту товарів, наші постійні покупці зможуть завжди розташовувати широким вибором канцелярського приладдя всілякого призначення. Між іншим хочеться зауважити, що компанія «Карат» не тільки постачає, але і особисто виробляє канцелярську продукцію та інші офісні товари для населення.

Найбільш класичне шило обов'язково повинно забезпечуватися спеціальної утримує рукояткою, яка може бути виконана з дерева, пластику або металу. Втім, на відміну від традиційної кравецької голки, у стандартного шевського шила не є отвори для нитки, що звичайно повинно розташовуватися в районі кінчика вістря. У зв'язку з цим, можна визнати, що інструмент подібного роду буде абсолютно даремний в ході шиття. Однак, в тому випадку, якщо метою є не лише сам прокол матеріалу, але і просмикування через нього нитки, для цього буде потрібно вже не стандартне шевське шило, а тільки особливу шило під нитку з отвором на кінці.

На відміну від звичайного, більш елементарне шило канцелярське має значно меншими розмірами і використовується в першу чергу для виконання проколів в щільних стопках офісного паперу, з метою її подальшої прошивки. Шило банківське неодмінно забезпечується виробниками рукояткою будь-якого відтінку і тонкою голкою приблизно 0,2 см у поперечнику і близько 50 мм в довжину. Конкретно сама використовувана у виробі голка виготовляється з високоякісного металевого сплаву, зверху покриті нікелем. Такий інструмент може проколоти тридцять листів канцелярського паперу за один раз.

Less
More
Шило банківське

Шило банківське

3 товарів
Відображати 1 - 3 з 3 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка