звичайнісінькі конверти більше схожі на невеликого розміру кишеньки з паперу. І призначаються вони для пересилання або ж передачі з рук в руки різних послань, яких-небудь паперів та інших належних виробів з паперу. Традиційно, це назва припускає простий поштовий конверт, який розрахований на пересилання листів та іншої відповідної кореспонденції...

звичайнісінькі конверти більше схожі на невеликого розміру кишеньки з паперу. І призначаються вони для пересилання або ж передачі з рук в руки різних послань, яких-небудь паперів та інших належних виробів з паперу. Традиційно, це назва припускає простий поштовий конверт, який розрахований на пересилання листів та іншої відповідної кореспонденції. Конверт крафт це зімкнутий прямокутник із паперу, один з кутів якого раніше не заклеюється, але все ж має за власним краю акуратно накладений шар сухого клейкої речовини. Безпосередньо через цю незаклеенную частина кута і слід укладати в конверт призначені до відсилання листа. Потім, після того, як все необхідне покладено в конверт, користувачеві потрібно буде спонукати до дії липкий матеріал, просто зволоживши його чимось, після чого потрібно добре заклеїти готовий до відправки конверт.

Досить поширені останнім часом і зручні для використання конверти з віконцем у вас є можливість отримати в магазині «Карат» або на його інтернет-порталі у розділі з паперовою продукцією. На тій же сторінці можна купити конверти з стрічкою, які знову ж високо оцінені користувачами, з причини їх зручності. З допомогою фрази-запиту «конверти Київ» у вас з'явиться можливість розшукати потрібний розділ нашого сайту в мережі.

Сучасні фірми-виробники випускають безліч конвертів, що функціонують за трохи іншою схемою, на відміну від класичних. Ці конверти найчастіше забезпечуються специфічної, не вимагає зволоження клейовий смугою, що безперечно більше підходить користувачеві. Від мимовільного склеювання двох сторін між собою раніше часу, ця смуга захищається за допомогою паперової стрічки, яку потрібно прибрати прямо перед заклеюванням конверта.

Розміри сучасних конвертів можуть значно відрізнятися. Додатково до цього, дані вироби в окремих випадках забезпечуються невеликого розміру прозорим віконцем, а замикає конверти з віконцем створ може розташовуватися з різних його сторін.

Якщо вашою кінцевою метою є відсилання кореспонденції за сприяння пошти — майте на увазі, що ви зобов'язані будете розмістити на вашому конверті актуальну поштову марку, яка своєю наявністю зможе підтвердити вироблену вами плату за послуги поштового пересилання.

Додатково до цього, крім звичайних конвертів, в продажу присутні так іменовані бабл-беги. Це або паперові або поліетиленові конверти, у яких на внутрішній частині є шар спеціальної повітряної прошарку. Вона покликана для того, щоб уберегти вміст від різноманітних пошкоджень, які можуть виникнути в процесі транспортування.

Конверти бабл-бег, безумовно, зустрічав кожен. Їх внутрішня прошарок складається з тих самих невеликих, наповнених повітрям бульбашок, які напевно будь-який із задоволенням хотів би луснути. Дослідження показали, що процес їх клацання може позитивно впливати на людський організм, надаючи на нього психостабилизирующее вплив.

Less
More
Конверти

Конверти

22 товарів
Відображати 1 - 22 з 22 товарів

Підбір товару

Наявність
Торгова марка
Щільність, г/м2
Кількість одиниць в упаковці