У випадку, коли мова йде про продаж товару в будь-яких кількостях, ми згадуємо про таку необхідної речі як етикетка-цінник. І зовсім не важливо мається на увазі звичайний магазин або його інтернет варіант, цінники просто зобов'язані бути на кожному із продаваних товарів. Це не примха, а сувора необхідність. Для продавця цінники або будь-яка інша...

У випадку, коли мова йде про продаж товару в будь-яких кількостях, ми згадуємо про таку необхідної речі як етикетка-цінник. І зовсім не важливо мається на увазі звичайний магазин або його інтернет варіант, цінники просто зобов'язані бути на кожному із продаваних товарів. Це не примха, а сувора необхідність. Для продавця цінники або будь-яка інша етикетка на товар потрібна для того, щоб підтримувати порядок серед продаваних товарів і відчувати менше стресу під час процесу торгівлі, а для покупця — це перше знайомство з обраним товаром і одна з найважливіших його характеристик — ціна цього самого товару. Завдяки всесвітнього прогресу, добравшемуся і до сфери торгівлі в тому числі, вже немає необхідності продавцям болісно і довго вручну виписувати цифри на ціннику до кожного з товарів. Цей процес легко піддається автоматизації за допомогою так званого етикет-пістолета, досить тільки зарядити його самоклеяться етикетками і задати йому певну програму. Після цих не складних процедур, самоклеюча етикетка в руках того ж продавця, з легкістю приклеюється на обрану річ або товар, витрачаючи на цей процес одну-дві секунди часу.

Купити цінник, а з ним і купити етикетку, що підходить саме вашому магазину, ви завжди зможете відвідавши відповідний розділ сайту інтернет-магазину «Карат». Найчастіше такі цінники пропонуються у варіанті самоклейок для того, щоб бути зручними кожному.

Етикетка-цінник, наявна в нашому інтернет-магазині, може мати різноманітні варіанти. Колірна гамма дуже широка. На свій розсуд ви зможете придбати жовті, оранжеві, зелені, червоні, рожеві, і природно, стандартні білі самоклеючі цінники. Вони можуть бути як звичайними рівними, так і фігурно вирізаними. Їх розміри теж мають деякі відмінності від малесеньких 21х12 мм, 22х12 мм до тих, що побільше — 24х12, і найбільші — це 26х16 мм, 26х18 мм. Величезними вони не можуть бути за визначенням. Всі ці самоклеючі етикетки-цінники забезпечуються захисним шаром паперу, яка легко видаляється з цінника безпосередньо перед приклеюванням на вибраний товар. Такі цінники пропонуються в декількох варіантах упаковки — по 700, 1000 або 1500 штук в кожній і продаються згорнутими в невеликий рулон.

Вибираючи потрібні і відповідні вам цінники на сторінках нашого магазину «Карат», обов'язково відвідайте інші розділи сайту. У нас немає сумнівів у тому, що там ви зможете знайти дуже багато цікавого і корисного для вас і вашого офісу. А наші консультанти завжди готові вирішити будь виникає у вас питання.

Less
More
Цiнники

Цiнники

55 товарів
Відображати 1 - 24 з 55 товарів