що Зустрічаються у продажу маркери можуть бути різними і використовуватися по-різному. Завдяки появі у наших офісах презентаційним дощок, популярними стали і маркери для дошок. У нашому інтернет-магазині ви завжди зможете купити маркер для такої дошки, а також ми пропонуємо вам текстовий маркер, що використовується для написання тексту на папері...

що Зустрічаються у продажу маркери можуть бути різними і використовуватися по-різному. Завдяки появі у наших офісах презентаційним дощок, популярними стали і маркери для дошок. У нашому інтернет-магазині ви завжди зможете купити маркер для такої дошки, а також ми пропонуємо вам текстовий маркер, що використовується для написання тексту на папері, маркер для CD, яким маркуються комп'ютерні диски і маркери перманентні, про які ми розповімо пізніше. В мережі інтернет ви знайдете на сайті нашого інтернет-магазину, за допомогою слів «купити маркер Київ» чи «маркер ціна». Потрапляючи до нас на сайт магазину «Карат» знайте, що ви перебуваєте на одному з кращих сайтів, призначених для вибору канцелярського приладдя.

Як відрізнити один маркер від іншого і на якому зупинитися? Давайте в них розберемося. Першим розглянемо, мабуть, звичайний текстовий маркер. Це найпростіший з видів маркерів, він використовується тоді, коли потрібно просто написати текст на папері або виділити якісь фрази у вже написаному тексті. Заправляється він чорнилом, мають водну основу, за рахунок чого його слід не просочиться крізь папір, а його яскравий і світлостійкість ефект дозволить розрізнити зроблену маркування і після копіювання документа в копіювальному апараті.

Маркер для CD, він же, звичайно, підійде і для DVD, використовується для нанесення написів на диски. Це спеціально призначений для цих цілей маркер, він збереже в цілості й схоронності і сам диск і інформацію на ньому.

Маркери для дошок — це спеціальний тип маркерів, розрахований для письма текстів чи малювання на маркерних дошках або будь-яких інших гладких поверхнях начебто пластику, скла або ПВХ. Написаний такими маркерами текст добре видно навіть здалеку, а чорнило лягають, легко і чітко не маючи звички згортатися. Видалити написане можна звичайним шматком тканини або додається до дошки губкою. Маркери для дошок комплектуються чорнилом або на водному, або на спиртовій основі. Маючи в арсеналі свого офісу подібну презентаційну дошку і маркери до неї, ви назавжди забудете про незручності, пов'язані з використанням звичайних шкільних дощок і по гідності оціните всі відкриті вам переваги.

На закінчення, кілька слів про таке явище як маркери перманентні. Перманентні маркери — це особливий універсальний тип стійких маркерів. Розраховані вони на застосування там, де звичайним маркерів не впоратися. Це всілякі забруднені поверхні. Вони будуть писати на чому-небудь жирне або гарячому. Слід їх настільки стійкий, що ними можна користуватися навіть під водою.

Less
More

Підбір товару

Наявність