Як вибрати освіжувач для унітазу – поради фахівців

 

Нейтралізація неприємного запаху і дезінфекція – обов'язкова умова для підтримки чистоти ванної кімнати і туалету. Саме тому багато споживачі прагнуть придбати освіжувачі -  спреї, які забивають неприємні запахи своїм, більш різким ароматом. Щоб дезінфекція мала дію, фахівц...

Як вибрати освіжувач для унітазу – поради фахівців

 

Нейтралізація неприємного запаху і дезінфекція – обов'язкова умова для підтримки чистоти ванної кімнати і туалету. Саме тому багато споживачі прагнуть придбати освіжувачі -  спреї, які забивають неприємні запахи своїм, більш різким ароматом. Щоб дезінфекція мала дію, фахівці рекомендують купувати освіжувач для унітазу – диски, кульки і стікери, які омиваються водою і чистять безпосередньо всю площу порцелянової чаші. На відміну від спреїв, які розпорошуються по повітрю, такі кошти не приносять шкоди носоглотці та слизової, не викликають висип і алергію.

У нашому магазині ви зможете знайти стікер для унітазу або кульки для обідка, які володіють відразу двома функціями:

 

- нейтралізатор неприємного запаху, що дозволяє повністю усунути причину смороду;

- дезінфектор, що дозволяє позбавиться від 80% бактерій, що живуть під обідком і на стінках унітазу.

 

Пропонуємо вашій увазі Блоки для унітазів будь цінової політики і володіють широкою ароматною базою – такий засіб дозволить вам швидко позбутися від забруднення за допомогою всього одного змиву. Універсальний Бреф для унітазу ціна якого варіюється в залежності від обсягу і типу освіжувача, дозволяє не тільки дезінфікувати поверхню, але і збивати піну, яка наповнює приміщення приємним ароматом. Завдяки зручній формі для унітазу Bref або будь-який інший освіжувач подібної форми легко прикріпити до обідку унітазу, що дозволяє обмивати його водою регулярно. Ви також можете придбати Туалетний Каченя диски якого не тільки освіжають, але і очищають поверхню.

 

Інструкція користувача

 

Перед покупкою будь-якої побутової хімії бажано читати не тільки відгуки покупців, але і склад речовини. Якщо в складі вказано наявність бензонат натрію або нітрату натрію, то від покупки краще утриматися – ці препарати викликають захворювання, а також серйозні порушення ДНК.

 

При використанні стікерів або дисків, обов'язково дотримуйтесь заходів обережності – намагайтеся уникати попадання засобу на відкриті ділянки шкіри та очі. При наклеюванні стікера також використовуйте захисні рукавички. Намагайтеся уникати використання спреїв – вони можуть викликати алергію і висип не тільки у дітей, але і у дорослих.

 

У продажу ви також можете знайти освіжувачі, які можна використовувати не тільки для унітазів, але і туалетних кімнат – гелі і кристали, освіжаючі будь-який тип кімнати. Фахівці рекомендують вибирати спреї, які працюють на таймінгу – так ви зможете регулювати викид у повітря дрібних частинок і завжди підтримувати чистоту в офісі або будинку.

Less
More
Блоки для унітазів

Блоки для унітазів

10 товарів
Відображати 1 - 10 з 10 товарів

Підбір товару

Наявність
Вага (г)
Об'єм, мл
Кількість одиниць в упаковці