Папки на гумках зустрічаються у продажу в самих різних варіантах. Найпоширеніший варіант — це проста папка з гумкою, яка виступає в ролі закрывателя. Папка такого роду чудово підійде для повсякденного використання в офісі. Також, це може бути досить-таки ємна папка-бокс на резинці, для виготовлення якої використовується цупкий поліпропілену або ...

Папки на гумках зустрічаються у продажу в самих різних варіантах. Найпоширеніший варіант — це проста папка з гумкою, яка виступає в ролі закрывателя. Папка такого роду чудово підійде для повсякденного використання в офісі. Також, це може бути досить-таки ємна папка-бокс на резинці, для виготовлення якої використовується цупкий поліпропілену або подібного матеріалу. Пластикові папки з гумками, найчастіше, теж виробляються з поліпропілену, тільки більш тонкого нарізу. Подібні моделі папок традиційно оснащуються виробником не одними лише гумками, але і додатковими клапанами в кількості трьох штук, при сприянні яких вдається добре зберігати всередині документи і папери.

Папка на гумках купити краще яку в інет-магазині канцелярських товарів та офісних аксесуарів «Карат», може бути проведена в різноманітних форматах і різних відтінках. На сторінках нашого порталу «Карат» є величезна маса різного роду папок, які можуть бути успішно використані у вашому офісі.

Дійсно потрібною папка з гумкою буває у тому випадку, якщо ви збираєтеся досить часто розкривати і закривати цей офісний аксесуар. У зв'язку з наявністю подібних гумок, з такими діями вийде справлятися гранично швидко. В основній своїй масі, папки на гумках є досить простими виробами, які не потребують якогось особливого догляду. Втім, іноді в канцелярських магазинах зустрічаються кілька більш функціональні моделі, які забезпечуються виробниками спеціальним тканинним кантом, який проходить по всьому контуру папки. Завдяки наявності такого канта, ваша офісна папка буде добре захищена від пошкоджень і зможе прослужити вам набагато довше.

Практично будь-яка офісна папка являє собою важливу частину будь-якого процесу діловодства. З її допомогою можна дуже зручно зберігати і перевозити якісь фірмові папери в абсолютній цілості, захищати їх від негативної дії зовнішніх чинників і захищати від небажаного зминання, яке так часто трапляється при транспортуванні.

Особливо загальнопоширеним розміром для будь-яких офісних документів вважається А4-ий формат, саме тому папки даного формату найбільш часто випускаються різними виробниками. У магазинах канцелярської продукції можна знайти не тільки пластикові папки на гумках, а й інші варіанти, наприклад, зі шкіри. В даному випадку, не суть важливо, чи буде така папка вироблена з натуральної шкіри або з якісного замінника, оскільки виглядати такий виріб в будь-якому разі буде дуже солідно і екстравагантно.

Крім усього іншого, в офісній діяльності може використовуватися також папка-бокс на резинці, що представляє з себе трохи ущільнений варіант простий канцелярської папки на гумках. Проводиться вона з матеріалу поліпропілену. Така папка є відмінним варіантом для перевезення (перенесення) і довгострокового зберігання досить великої кількості документів.

Less
More
Папки на гумках

Папки на гумках

110 товарів
Відображати 1 - 24 з 110 товарів