Гігієнічні прокладки і тампони – комфорт та зручність кожен день

 

Достаток товарів на полицях незліченних інтернет-магазинів вражає і часом дівчатам складно визначитися, які тампони або прокладки вибрати для своєї гігієни. Здавна перевірено, що кращі тампони жіночі зроблені з натуральних матеріалів – Карата, льону, залишків шкіри...

Гігієнічні прокладки і тампони – комфорт та зручність кожен день

 

Достаток товарів на полицях незліченних інтернет-магазинів вражає і часом дівчатам складно визначитися, які тампони або прокладки вибрати для своєї гігієни. Здавна перевірено, що кращі тампони жіночі зроблені з натуральних матеріалів – Карата, льону, залишків шкіри тварин. Сучасні технології дозволяють не використовувати такі давні варіації і щоденні прокладки виконані з урахуванням потреб сучасної жінки.

 

Однаки варто пам'ятати, що гігієнічні прокладки щоденні або для використання в менструальнрый цикл повинні ідеально підходити для своєї господині – не викликати роздратування або алергію. Саме тому, перш ніж купити перші в каталозі прокладки олвейс ціна яких варіюється в залежності від товщини і виду застосування, обов'язково подивіться – чи підходить вам ця категорія товару.

 

Чим можуть відрізнятися прокладки і тампони один від одного?

 

Найважливішою характеричстикой, яка буде вирішальною при покупці є матеріал, з якого зроблений верхній шар тампони або прокладки. Сітка або однорідна поверхня дають зовсім різні характеристики для гігієнічного засобу:

 

  • сітка дозволяє шкірі дихати, швидко вбирає вологу і не випускає її назовні;
  • у свою чергу пористий матеріал може викликати якусь прілість, особливо в спеку.

 

Правильно вибрати той чи інший матеріал допоможуть вам лише особистий досвід – багато дівчину оцінюють сітку як неприємний на дотик матеріал, який створює зайвий дискомфорт. Звертайте увагу на матеріал, яким покрита прокладка – якщо він щільний і не дає шкірі дихати, це може стати проблемою для активних дівчат, спортсменок або для всіх споживачів у літній період.

 

Сучасні технології дозволяють виготовляти гігієнічні прокладки максимально тонкими і товщина тепер не є важливим моментом. Проте варто пам'ятати, що від кількості виділень може залежати довжина прокладки і її місткість – кількість крапель, зазначених на упаковці. Всередині прокладок є гелевидний речовина, яка дозволяє швидко вбирати вологу і абсорбувати її створюючи повний комфорт і впевненість у собі. Лікарі акцентують увагу споживача на тому факті, що краще відмовити від цілодобового використання прокладки олвейс – наприклад, вночі.

 

Перш ніж зробити покупку обов'язково подивіться на кілька факторів:

 

  • популярність виробника і наявність у нього сертифікатів гігієнічної комісії;
  • відсутність ароматизаора на прокладці – він може викликати алергію;
  • використання натуральних тканин;
  • можливість використовувати товар як щоденні прокладки.

 

Всі представлені у нас товари – це продукція сертифікована офіційних представників торгових марок. Робіть покупки в нашому магазині і переконайтеся в якості та безпеки товару!

Less
More
Жіночі туалетні приналежності

Жіночі туалетні приналежності

417 товарів
Відображати 1 - 24 з 417 товарів