Ополіскувач для рота і щітка для зубів – елементарні засоби догляду кожен день

 

Щоденна гігієна – це аспекти життя кожної здорової людини. Як кажуть: «Ранок починається не з кави!» догляд за порожниною рота дозволяє вам починати свій день зі свіжого дихання і впевненості в собі. Засобів для догляду безліч – ополіскувач для рота, зубна н...

Ополіскувач для рота і щітка для зубів – елементарні засоби догляду кожен день

 

Щоденна гігієна – це аспекти життя кожної здорової людини. Як кажуть: «Ранок починається не з кави!» догляд за порожниною рота дозволяє вам починати свій день зі свіжого дихання і впевненості в собі. Засобів для догляду безліч – ополіскувач для рота, зубна нитка, зубочистки. Також існує догляд за зубами, яким необхідна добре підібрана щітка і зубна паста під ваш тип ясен.

 

Зазначимо, що не всі засоби по догляду за зубами універсальні і підходять кожному. Чутливість зубів, стан ясен, протипоказання лікаря, вік, захворювання – все це є вирішальним, коли приходить час купити зубну пасту. Саме тому, перш ніж купити зубну щітку, ми рекомендуємо ознайомитися з порадами лікарів. Також, ми підкажемо який необхідно купити ополіскувач для рота для того, щоб завжди бути впевненим у свіжості свого дихання.

 

Вибираємо зубну щітку разом

 

Для пацієнтів молодше 12 років, а також для тих, у кого підвищена чутливість ясен, лікарі рекомендують звернути увагу на товари з м'якою щетиною. Для решти ідеально підходить щітка середньої жорсткості – вона дозволяє в достатній мірі очищати зуби від нальоту і є оптимальним засобом захисту від карієсу. Якщо мова йде про утворення зубного каменю, то ви можете купити зубну щітку підвищеної жорсткості, однак перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

 

Вибираючи щітку, зверніть увагу на її ручку – довга і з елементами гуми вона дозволяє здійснювати певний тиск, а плаваюча головка очистити зуби у важкодоступних місцях. Не забувайте звернути увагу і на зворотну сторону головки – наявність там дрібної щетини дозволить здійснювати більш ретельний догляд за порожниною рота - швидко очищати мову, де після нічного сну збирається велика кількість бактерій.

 

Вибираємо ополіскувач для рота

 

Перш ніж купити засоби по догляду за зубами, обов'язково зверніть увагу на низку показників, які є вирішальними при купівлі:

 

- Включений до складу більшості засобів спирт може стати небезпечним при великому попаданні в організм. Також, варто уникати купувати такі засоби для гігієни рота в тому випадку, якщо в будинку є маленькі діти або люди з алкогольною залежністю.

- При високій чутливості зубів і ясен краще відмовитися від стандартних засобів та звернути увагу на ті, які містять трави для заспокоєння – ромашку або алое.

- Для позбавлення від нальоту існує певна категорія засобів, що містять необхідні речовини. Якщо ви вважаєте, що завдання ополіскувача – не тільки освіжати дихання, але і боротися з нальотом – зверніть увагу саме на такі засоби гігієни.

 

Якщо ви готові користуватися ополіскувачем щодня, то проконсультуйтеся у свого лікаря, який зможе порадити вам певну фірму.

Less
More
Засоби для догляду за порожниною рота

Засоби для догляду за порожниною рота

451 товарів
Відображати 1 - 24 з 451 товарів