Папки з файлами це така собі захист для паперів, яка допоможе уникнути негативного впливу на них різноманітних зовнішніх факторів, тобто, збереже їх від пошкоджень. Така захист допомагає вберегти офісну документацію від попадання води або бруду, а також від яскравого світла сонця, який теж може значно пошкодити знаходяться на папері тексти або з...

Папки з файлами це така собі захист для паперів, яка допоможе уникнути негативного впливу на них різноманітних зовнішніх факторів, тобто, збереже їх від пошкоджень. Така захист допомагає вберегти офісну документацію від попадання води або бруду, а також від яскравого світла сонця, який теж може значно пошкодити знаходяться на папері тексти або зображення. Файлові папки — це такі можна сказати демонстраційні папки, тому що їх прозорі файли у середині дають можливість демонструвати наочні матеріали аудиторії. Презентаційні папки найчастіше і застосовуються як раз в таких цілях.

Придбати папки з файлами, щоб відчути себе справжнім майстром презентацій, можна у магазині офісних товарів «Карат». У великому переліку товарів нашого магазину є досить багато першокласних прозорих файлів і папок самих різних форматів.

Про магазині «Карат» чули багато. Велика кількість наших покупців досить швидко перейшли від одноразової купівлі у нас до постійних. Це говорить про те, що ми суворо дотримуємось деяких правил ефективного маркетингу. Перше правило полягає в щирому, однак професійному і грамотному підході до кожного потенційного або постійному покупцеві. Друге правило полягає в нашому широкому і незмінно пополняющемся товарному асортименті, який акуратно розсортований за тематичними розділами. Третє — це власне виробництво деяких видів товарів. Ми вважаємо, що якщо магазин хоче запропонувати прийнятні ціни на якісний товар — йому необхідно бути не тільки магазин, але і товаровиробником.

тепер Повернемося до папок і їх файлів. З причини наявності достатньо якісної перфорації по одній стороні прозорих файлів, документи можна стало підшивати фактично у всі файлові папки, не проколюючи при цьому папір. Прості файли з папками нині випускаються в безлічі самих різних форматів. В доступній продажу можна виявити мінімальні по товщині файли. Зате завдяки їм, у вас з'явиться можливість розмістити велику їх кількість в спеціальній папці-реєстраторі. Величезною популярністю у покупців користуються файли формату А4, так як саме цей формат є найбільш поширеним в офісних установах.

що Знаходяться в папках файли можуть мати глянсове або матове покриття. Також, на них можна нанести фірмовий логотип компанії. Основне гідність матированных файлів на відміну від глянцевих полягає в тому, що вони мають антиблікове покриття. Витрати виробництва на вироблення такої продукції більше, ніж, наприклад, витрати на виробництво прозорого целофану, що природно тягне за собою більш високу вартість готового продукту. Втім, незважаючи на безліч переваг матових файлів перед глянцевими, основна маса офісних співробітників компаній вважають за краще використовувати саме глянцеві файли. Їх досить зручно зберігати в папках-реєстраторах.

Less
More
Папки з файлами (дисплей-книги)

Папки з файлами (дисплей-книги)

188 товарів
Відображати 1 - 24 з 188 товарів