Папки-конверти найбільше подібні простим папок для документів, тільки вони виконуються в традиційній формі поштового конверта. Такий тип папок особливо популярний не лише в офісному світі, але і в інших сферах діяльності теж. Пластикові папки-конверти отримали таку популярність завдяки зручності і простоті у використанні. Основна їх місія поляга...

Папки-конверти найбільше подібні простим папок для документів, тільки вони виконуються в традиційній формі поштового конверта. Такий тип папок особливо популярний не лише в офісному світі, але і в інших сферах діяльності теж. Пластикові папки-конверти отримали таку популярність завдяки зручності і простоті у використанні. Основна їх місія полягає в тому, щоб зберігати і переносити на якісь відстані певну кількість паперових документів, а також захищати ці паперові документи від різних зайвих пошкоджень. Папка-конверт А4 може убезпечити наявні всередині папери від зминання або втрати, яка може відбутися, наприклад, у процесі їх перевезення з одного пункту в інший.

Отже, якщо вам терміново необхідно дбайливо укласти якусь невелику кількість документів одного формату в єдиний спільний архів або транспортувати їх з одного місця в інше — вам напевно знадобиться папка-конверт купити яку краще і простіше всього буде в інтернет-магазині «Карат». Швидше все, вам попадеться папка на кнопці, так як саме таке закриття папки-конверту є найбільш ефективним і найпоширенішим серед папок цього типу.

Папки-конверти, головним чином, виготовляються з досить-таки жорсткої прозорого або напівпрозорого поліпропіленової плівки. Кольори і відтінки виробів можуть бути різними. Втім, як і щільність самої плівки, з якої виготовляється виріб. Доречним буде зауважити, що крім найбільш поширеного повсюдно формату А4, у великих магазинах офісних товарів практично завжди можна відшукати пластикові папки-конверти для документів інших, менше поширені, але тим не менш використовуваних форматів.

Приміщення паперових аркушів в папку такого роду відбувається горизонтальним чином, а один отгибающийся куточок папки, зазвичай, може бути закритий за допомогою всіляких пристосувань. Весь виріб загалом найбільше схожий на простий, що використовується для поштових пересилок, конверт кілька збільшеного формату. Дуже популярним вважається закриття папки-конверту на маленьку пластикову кнопочку. Такий механізм закриття можна сміливо віднести до одних з найбільш надійних і довговічних механізмів для даного виду офісних пластикових папок. Тим не менш, крім кнопок, що випускають папки-конверти фірми постачають також свої вироби застібками-блискавка або липучками. Це робиться для того, щоб кожен з покупців міг би вибрати і замовити для себе або свого колективу оптимальну їх різновид.

Крім цього, папки-конверти нерідко мають спеціальною тканинної окантовкою, за допомогою якої виріб можна захистити від швидкого зносу. Одна папка такого типу здатна вмістити в себе досить-таки багато звичайних документів на аркушах А4-го формату. Хоча, крім паперових аркушів, папки-конверти цілком можуть вміщати в себе шкільні зошити, різного роду журнали і навіть деякі з канцелярських книг.

Less
More
Папки-конверти

Папки-конверти

168 товарів
Відображати 1 - 24 з 168 товарів