Пластикова папка-куточок є виробом, яке виготовлене у вигляді папки, одна з бічних сторін якій сполучена з нижньою її стороною. Тобто, один куточок в даній папці закритий, тоді як другий залишається у відкритому стані. По суті справи, саме в силу цього, укладання паперів в папку цього типу може бути зроблене або вертикально, або горизонтально. Н...

Пластикова папка-куточок є виробом, яке виготовлене у вигляді папки, одна з бічних сторін якій сполучена з нижньою її стороною. Тобто, один куточок в даній папці закритий, тоді як другий залишається у відкритому стані. По суті справи, саме в силу цього, укладання паперів в папку цього типу може бути зроблене або вертикально, або горизонтально. Найчастіше, папки-куточки виконуються з тонкого напівпрозорого пластику або полівінілхлориду. Інтенсивність використаного при виготовленні цих виробів матеріалу може змінюватися, для більш повної інформації вам буде краще звернути увагу на розміщену на упаковці інформацію. Прозора папка-куточок не повинна змінювати свою початкову форму в процесі експлуатації. Вона не повинна плавитися аж до температурі +65 градусів за Цельсієм. Власне, саме цей фактор і є основною характерною рисою цього матеріалу, що є притаманне тільки ПВХ.

Справді часто зустрічається розміром серед таких папок безумовно вважається папка-куточок А4. Саме папки-куточки формату А4 ви можете вибрати і замовити на сторінках інтернет-сайту магазину «Карат», який цілком присвячений канцелярським товарам і офісного обладнання. Виявитися прямо на сторінці різноманітних папок можна, наприклад, застосувавши досить нехитрий пошуковий запит «папка-куточок купити».

Особливо, можна було б відзначити відмінні особливості, які характерні інтернет-магазину «Карат». Ці особливості полягають в тому, щоб постійно надавати всім покупцям товари тільки високої якості за досить низькими цінами. Наші грамотні консультанти особливо дивляться за тим, щоб кожен з покупців міг отримати максимально повну інформацію про кожному з наявних на сайті магазину товарів. Ми можемо запропонувати своїм покупцям і справді солідний вибір товарів для офісу. Всі вони відмінно розсортовані по розділах нашого магазину. Крім цього, ви завжди зможете особисто відвідати наш магазину, який має київський адресу.

Повернімося, власне, до предмету розмови. Найбільш звичайна пластикова папка-куточок дуже добре впорається із зберіганням приблизно 20-25 нормальних паперових аркушів. Через напівпрозорості її обкладинки, разыскивание необхідного матеріалу істотно полегшується, тому що перший заголовний лист вмісту постійно проглядається сходу. Це досить зручно, особливо тоді, коли мова заходить відразу про невеликому архіві.

Виробники цих виробів випускають у світ папки-куточки в самій різноманітній кольоровій палітрі. Втім, завжди можна відшукати і абсолютно прозорі різновиди таких папок. Для додаткового зручності використання, в папках-куточках найчастіше передбачені спеціальні вирізи, які знаходяться із зовнішнього боку обкладинки. Завдяки цим вирізам можна досить зручно прихоплювати пальцями руки поміщені в середині документи. Наявні у вільному продажу є також і інші варіанти додавання папки-куточка.

Less
More
Папки-куточки

Папки-куточки

78 товарів
Відображати 1 - 24 з 78 товарів