Папки-швидкозшивачі   вічні і вірні наші асистенти в діловодстві. Вони надають можливість компонувати велика кількість розрізнених паперів в єдиний каталог і під одну обкладинку. Найчастіше, власне, це папка А4, так як даний формат є найбільш часто зустрічається серед розмірів документів в сучасному світі. Крім того, збереження і розподіл різном...

Папки-швидкозшивачі   вічні і вірні наші асистенти в діловодстві. Вони надають можливість компонувати велика кількість розрізнених паперів в єдиний каталог і під одну обкладинку. Найчастіше, власне, це папка А4, так як даний формат є найбільш часто зустрічається серед розмірів документів в сучасному світі. Крім того, збереження і розподіл різноманітних ділових паперів можливо і при сприянні папки з кліпами. Подібна папка пластикова може володіти кількома видами затискних механізмів, найбільш відомими з яких є два — це кліп А і кліп В.

Купити пластикові папки правильніше всього у випробуваного часом постачальника. Цим постачальником, безумовно, можна назвати інтернет-магазин «Карат», який не перший і не другий рік з успіхом реалізує різну канцелярію і товари офісного призначення. Завдяки багаторічній праці і постійного самовдосконалення, завдяки довірі покупців, він став і залишається одним з найкращих магазинів свого сегменту в Україні.

Першорядним завданням нашого ресурсу, є надання всім покупцям воістину безмежного вибору товарів. Крім того, не менш важливим завданням для нас є — надання гостям висококласної інформаційної підтримки. Для цього нами був сформований додатковий експертний відділ, в якому працюють кваліфіковані і коректні працівники, готові негайно відгукнутися на ваш заклик і відповісти на всі питання, при необхідності.

Давайте ж повернемося до предмету обговорення. Вперше, папки-швидкозшивачі вийшли в світ у 1895 році, при сприянні одного клерка муніципального управління з Німеччини. Він вигадав спосіб, при якому можна набагато більш раціонально містити і розсортовувати документацію, а ще охороняти листи від різноманітних ушкоджень, до яких так схильна звичайний папір. Згодом, у нього вийшло запатентувати власне відкриття й організувати спільне виробництво папок.
Принцип роботи цього творіння доволі елементарний. По суті, це практично звичайна картонна (або ж пластмасова) папка, проте володіє невеликим механізмом, який здатний міцно тримати аркуші паперу прикріпленими, не даючи їм вийти і загубитися.

Для більшої зручності користувачів, верхня частина в ній робиться прозорою, завдяки чому, титульний аркуш вмісту вдається переглянути не розкриваючи саму папку. Знизу і з торця, виріб  забарвлюється виробником в різні тони, від скромних темних відтінків, до насичених і яскравих, з допомогою яких, теж можна розсортувати персональні документи фірми. Фактура матеріалу також має варіанти, хоча часто це — вигідний і відмінно виглядає в будь-якій обстановці глянець. Матеріал самого виробу досить м'який, так як розрахований на заощадження досить малої кількості паперових аркушів. Ще його можна побачити в перфорованому варіанті.

Папки з кліпами також тішать різноманіттям. Зараз вони більш самодостатні і  здатні зберегти більший об'єм документів. Верхня обкладинка у них може бути прозорою або тонованою. Нерідко в них можна знайти додаткові кишеньки.

Less
More