Кожна організація, будь то взуттєвий магазин або яка-небудь нафтова компанія, регулярно користується великою кількістю документів. Тоді і виникає думка про те, щоб придбати лотки для паперу. Це проста річ, як все геніальне, але дуже необхідна для підтримки порядку в документах. Подібні лотки для документів, в залежності від ваших уподобань, проп...

Кожна організація, будь то взуттєвий магазин або яка-небудь нафтова компанія, регулярно користується великою кількістю документів. Тоді і виникає думка про те, щоб придбати лотки для паперу. Це проста річ, як все геніальне, але дуже необхідна для підтримки порядку в документах. Подібні лотки для документів, в залежності від ваших уподобань, пропонуються в вертикальному або горизонтальному варіантах і призначаються для зберігання та сортування паперів формату А4. Вертикальними видами краще обзаводитися, якщо ви плануєте зберігати документацію у вертикальному положенні, наприклад, на полицях або стелажах, а лотки горизонтальні будуть доречні в разі, якщо їх планується ставити на столі, щоб потрібні папери завжди були під рукою. Цікаво, що таку корисну річ можна використовувати і по-іншому, скажімо, як лоток для канцелярського приладдя, який, замість паперів, легко помістяться інші корисні, невеликі предмети, такі як ножиці, клей, олівці і ручки, скоби, скріпки тощо. Таким чином, звичайний лоток перетвориться на ваш органайзер, завдяки якому, ви позбудетеся від вічних пошуків канцелярських дрібниць, постійно зникаючих загадковим чином саме тоді, коли вони терміново потрібні.

Лоток горизонтальний купити для потреб вашого офісу, ви зможете у відповідному розділі на сторінках інтернет-магазину канцелярських приналежностей «Карат», який на сьогоднішній день займає лідируючі позиції серед магазинів цього сегмента.

Чим примітні лотки для документів? Давайте придивимося до них. Виготовляються такі речі найчастіше з пластмаси, оскільки цей матеріал є легким, універсальним і не витратним в процесі виробництва, що благотворно позначається на відпускній ціні кінцевого виробу. Крім цього, саме пластику є можливість надати сотні різноманітних квітів, чим успішно користуються виробники, забарвлюючи свої вироби всіма кольорами веселки, на додаток до традиційних сірим, чорним і прозорим. У кожному такому лотку-каталогизаторе є невелика виїмка для руки, призначена для зручності витягування документів з стопки. Середні розміри — 350х250х60 мм. Більшість таких лотків забезпечені зручною можливістю з'єднання між собою, завдяки наявності спеціальних пазів. Поставивши їх один поверх іншого, ви зможете отримати щось схоже на тумбочку або комод, оскільки ті ж пази дають можливість ще й висувати лотки до себе, на подобу шухлядок. Така корисна можливість допоможе вам навести порядок у паперах і вирішити проблему вічно не хватающего вільного простору на робочому столі.

Нехай рідше, але в продажу зустрічаються лотки горизонтальні металеві. Вони виробляють більш грунтовне і солідне враження. Кольори у них традиційні — чорний або сірий. Це стаціонарні лотки, які стоять на підставці і нараховують два або три яруси. Конструкція не важка, завдяки тому, що денце кожного ярусу не цельнометаллическое, а зроблено у вигляді сіточки. Така річ хороша на подарунок.

Less
More
Лотки горизонтальні

Лотки горизонтальні

96 товарів
Відображати 1 - 24 з 96 товарів